Не існує перешкод для танцю: як відбувся «Осінній бал». Фоторепортаж

29 Вересня 2018

Текст: Софія ГУДИЧ

Фото: Юлія КОЦЮБА

«Осінній бал 2018 для дітей та підлітків з інвалідністю» відбувся 28 вересня у ТРЦ «ПортCity» на роллердромі. «Паркет» для вальсів та інших бальних танців готували півроку.

З дівчатами на інвалідних візках станцювали волонтери, бійці АТО та ОСС. Для кожного – це великий та важливий крок. Це танці не про розваги й осінь, це танці про крок назустріч, падіння «людей в білих пальто». Тут немає поділу на «таких» і «не таких». Осінній бал став місцем скупчення складних життєвих історій.


«Осінній бал» залучив до постановочних танців 112 людей дітей та підлітків. Вони входять до різних громадських організацій, які долучилися до участі у цьому дійстві, зокрема «Джерело життя», «Янголята», «Повір у себе», «Даун-синдром», «Кольорова капустинка». Під керівництвом Оксани Мацюк, Лілії Шевчук та Аліни Панасевич вони станцювали.Губернатор області Олександр Савченко зазначив, що «Тут теж війна», маючи на увазі необхідність подолання бар’єрів.

Ведучими дійства стали Вікторія Поліщук та Сергій Скулинець. А співами вражали Марія Хурсенко та Артем Копитін.

Кіборг із Ковеля Андрій Луцик, атовці Олександр Шафранюк та Олег Кантеру, кіборг Вадим Ваврищук, доброволець Олексій Кушнєр станцювали з молодими леді на візках.

А драйву емоційному дійству задав відомий хореограф Влад Яма, який навчив усіх гостей танцювати чачу та зробив незліченну кількість селфі.***
Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонено.

7
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter