На Волині переселенець створює патріотичний мурал. ФОТО

22 Червня 2022

Житель Лозової, який опинився на Волині через війну, разом з викладачкою Нововолинського Центру професійно-технічної освіти Світланою Войтович створює патріотичний мурал "Повернення" у селі Будятичі, що на Волині. Стінопис уже розпочали малювати на стіні одного з приміщень цього навчального закладу.

Максим разом з батьками виїхав з Лозової 3 місяці тому, через близькі воєнні дії та небезпеку обстрілів. За домом чоловік сумує, однак поки що про повернення не думає, пише «Лозова City».

За фахом Максим електрик, до початку повномасштабної війни працював на заводі в сусідньому до Лозової місті Панютине. Зараз влаштувався в Центр профтехосвіти, у гуртожитку якого тимчасово мешкав разом з батьками після вимушеного переїзду.

"Почав шукати будь-яку роботу, адже були потрібні кошти, сподіваючись знайти все-таки щось пов'язане з малюванням. І випадково почув, що потрібна людина, яка могла б допомогти створити мурал", - розповідає Максим.

Малювати Максим почав ще з дитинства, крім того, захоплюється аерографікою - це техніка нанесення малюнка на авто.

"Малювати полюбляю з малечку. Постійно передивляюсь роботи художників, як іменитих, так і таких, які просто отримують задоволення від процесу. Стараюсь знайти щось нове для себе і підіймати рівень майстерності," - каже Максим.

Зараз чоловік активно працює на муралом. Ідея його створення належить директорці Центру Валентині Приступі, яка разом з колективом міркувала, якою має бути рекреаційна зона біля пам’ятного знака князю Володимиру, який там встановили у 2015 році. Роботу художники планують закінчити до кінця місяця.

"Мурал буде зображений на стіні складу на території державного навчального закладу професійно технічної освіти. Буде зображений козак, який повертається з перемогою додому", - розповідає Максим.

Місцеві мешканці в захваті від такої ініціативи, багато перехожих зупиняються, щоб похвалити роботу художників.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter