На чверть луцький гурт «BandJamIn» випустив свій перший трек. АУДІО

27 Січня 2019

Луцький журналіст, герой таблоїдної Love story Дмитро Пушка, поділився радісною новиною: гурт «BandJamIn», у якому він грає на бас-гітарі, випустив свій перший офіційний трек – «Літаки».

Гурт «BandJamIn» був створений у Львові, але власне львів'янка у ньому лише одна – Катерина Матвіїв, яка грає на ударних. Вокаліст Олександр Ковальчук та клавішник Олексій Карпенко – з Житомира, а басист Дмитро – з Луцька.

«Band – група, Jam – джем (тут мається на увазі суміш акустичного року з джазом, блюзом, інді й рок-н-ролом), ну і In – inside, або всередині. Джем всередині групи, якось так», – пояснив походження назви гурту Дмитро.

Хоча «банда» була заснована ще у 2016 році і активно виступає у львівських закладах з власними піснями, за три роки існування лише зараз музиканти випустили свій перший офіційний трек – ліричну пісню «Літаки». Записали трек у львівській студії «Fonia Records» наприкінці 2018 року, а на початку 2019 нарешті стався довгоочікуваний реліз.

Зараз трек можна знайти на більшості музичних сервісів –Soundcloud, iTunes, Google Music, Deezer, Spotify та Youtube.

«Але на цьому ми не плануємо зупинятися, а навпаки – у найближчому часі запишемо ще декілька наших пісень та, можливо, знімемо кліп на одну із них», – запевнив Дмитро.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter