Успішно!

Музей Корсаків відвідала команда Центру цифрової історії. ФОТО

Команда Центру цифрової історії відвідала Музей сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку для розширення співпраці в галузі цифрового збереження і обліку музейних фондів

Фото: Тетяна САМСОНЮК, Антон ШИНКАРУК

Команда Центру цифрової історії відвідала Музей сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку для розширення співпраці в галузі цифрового збереження і обліку музейних фондів. 

Зустріч відбулась 22 вересня. Про це журналістам Район.Культура розповіли у музеї.

В рамах візиту Тетяна Самсонюк, Дмитро Маслов та Антон Шинкарук проконсультували команду Музею Корсаків стосовно впровадження Museum DIgital – міжнародної цифрової платформи збереження та обліку музейних фондів. Це інноваційне рішення допоможе Музею Корсаків ефективніше зберігати і вести облік своїх цінних колекцій. 

Під час відвідання команда Центру цифрової історії також ознайомилась з унікальними колекціями Музею, а також виставками Музею науки та Музею промислового дизайну. Особливістю виставок є технологія доданої реальності, яка використовується для отримання нових вражень відвідувачами. 

Крім того, команда мала можливість відвідати процес підготовки мистецького проєкту під назвою «Космогонія сенсів». Цей проєкт обіцяє стати захопливим інтерпретаційним дослідженням сенсорного мистецтва та сучасних технологій. 

Співпраця і обмін досвідом між Музеєм сучасного українського мистецтва Корсаків та Центром цифрової історії триватиме. Цей візит відкриває нові можливості для подальшого розвитку культурної та технологічної сфер в Україні. 


 

Додати новий коментар