Луцька «MOTANKA» підкорила найбільший метал-фестиваль світу

08 Серпня 2018

Луцький етно-рок-гурт «MOTANKA» виступив на найкрутішому фестивалі метал-музики у німецькому містечку Вакен.

Поряд із командами зі світовим ім’ям музиканти з Луцька дали жару на сцені запального і космічного Wacken Open Air.

Ми другі з п’яти переможців! Фестиваль Wacken Open Air є найважливішою подією метал-музики в світі!!! Це була надзвичайна честь для нас, бути його частиною! В фіналі W:O:A Metal Battle брали участь 28 країн з усього світу! В кожній з країн проводився національний відбір Metal Battle, де було обрано один гурт для участі у міжнародному фіналі! Гурти-переможці національних відборів прибули на WACKEN Open Air, щоб змагатися з іншими за право отримати всесвітнє визнання та цінні призи!

Інтернаціональне професійне журі складалося з 28 експертів з різних країн, які є «акулами» метал-музики (організатори, менеджери, музиканти)! Після двох насичених конкурсних днів журі повинно було обрати 5 переможців! Час виступу для кожного гурту був обмежений до 20 хв, що зробило змагання ще складнішим, оскільки за 20 хв потрібно було «закохати» в свою музику, передати всю її унікальну атмосферу! Проте, MOTANKA прийняли виклик і зробили все можливе, щоб потрапити в число 5-ти переможців W:O:A Metal Battle!», – написали на офіційній сторінці гурту у соцмережі.

«Таблоїду Волині» хлопці розповіли про емоції, враження та містичні історії, які траплялися за кулісами фесту.

«Слів підібрати важко, бо було надзвичайно круто! Такого рівня абсолютно всього, що ми там побачили, ми до цього не знали. Для любителів важкої музики – це 4 гектари раю на землі! Найбільше нас «підняло» від присутності українців з прапорами, які прийшли послухати та підтримати нас, це було нереально круто і не очікувано. Ще ми знову надихнулись німецькою чіткістю, бо кожен виступ, кожна дія, кожен крок на усьому фестивалі був розписаний посекундно, цьому варто в них вчитись. Коротше, нас тримає і ми не знаємо коли відпустить!», – діляться музиканти.

Не обійшлося у містичному гурті без неприємних несподіванок та містики просто напередодні важливого виступу:

«За день до батлу на рєпі в нас згоріла басуха і це було дуже невчасно. Але в Берліні ми маємо хороших товаришів, які на час концертів надали нам свою гітару».

​​​​​​​​​​​​​​

Виступ на батлі триває всього 20 хвилин, тож музиканти встигли зіграли три пісні – Fire burns, «Хрещення», «Верба», вкотре підкоривши Європу українським колоритом, етно-мотивами, глибокими текстами та надзвичайно потужною енергетикою.

Відомий ді-джей з Луцька Макс Фраєрман на своїй сторінці у Фейсбуці привітав музикантів та запевнив, що пишається такими земляками.

«Мої землячки і ріднюлечки з Луцька «Мотанка» поїхали на всесвітній батл метал-гуртів Wacken Open Air в Німеччину і привезли звідти 2-ге місце! Пишаюся! А ще більше тішить той факт, що Ізраїль був серед країн, які поставили найвищу оцінку! Якщо любите коктейль з етніки та металу – знайомтеся з творчістю хлопців! Якщо не любите – просто порадійте за них!», – написав Макс.

***

Передрук без згоди Таблоїда Волині заборонений.

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter