Луцька художниця роздягнулася заради перформансу

25 Серпня 2018

Відома луцька художниця Марічка Островська стала авторкою перформансу «Nude», що був покликаний відкрити оголеність, а отже – справжність.

Дійство відбулося в рамках відкриття у Луцьку унікального Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.

Художниця обгорнулася в чорну тканину і стала ніби логічним продовженням інсталяції Олекси Фурдіяки «Вниз-догори». Жінка розкручувала тканину і котилася по виставковій залі просто на публіку, яка від здивування не могла одразу збагнути, що відбувається. Зрештою, звільнившись від чорної мантії, Марічка постала майже оголеною, декларуючи себе як справжню.«Процеси які відбуваються кожного дня – початок «відтворення безсмертя» статево-душевним шляхом і проходження моменту народження, коли ми з'являємося (не легко) оголені і чисті, відверті для справжнього творіння. В БУДЬ ЯКІЙ ВІДВЕРТІЙ І СПРАВЖНІЙ СИТУАЦІЇ МИ ОГОЛЕНІ - NUDE! (Моє: важливий момент бути Справжніми! Бути до кінця в Зараз! Бути СПРАВЖНІМИ!)», – пояснила суть перформансу авторка.
Відеоролик із дійства можна переглянути на сторінці художниці у Фейсбуці.
4

Читати ще

Коментарі

Лучанка

Що за жах, ще й в таке свято...

Небайдужа

Саме найкраще фото що розкривае суть перформансу, це там де художниця i прибиральниця))

йо

В галереї днями роздягалась, тепер тут знову... Ходи вже голою, як так хочеться. Увагою обділена, чи шо

Джек сон

З такою "справжністю" я не хотів би стикнутись, ні випадково, ні зумисно.
Очевидно, малювання картин еротичного змісту створило в цій мадам тиск, який потребував виходу. Але для чого це нав'язувати відвідувачам, які не знали, що побачать?

Ольга

А мені сподобалось! І це дуже класно, що є люди, які не бояться натовпу, не бояться показати щось неординарне, донести свою думку. Хай не всі це розуміють, але то не означає, що це погано!

Ярема

Могла б ще і купу накласти це так по сучасному і круто під оплески дегенератів.

лучанин

Після виставки ми більше сина не пустили в художню школу. Це не для наших дітей "професія" бути клоуном

Клер

Шановні, не бійтесь пускати дітей до художніх шкіл. Насправді, ця особа - просто виняток із добряче повернутою психікою. та й художницею її назвати важко, адже вона просто посередня особистість, яка прагне привеонути до себе увагу, або яказнає, що якщо нічо не вмієш, то роздягайся. Як на мене то не є якесь високе мистецтво. Підвищена зацікавленість до еротики чи то сексу - то є патологія. І мистецтво тут ні до чого

007

коментар Яреми 100 відсотків погоджуюсь !!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter