Колос та Кідрук підписували у Львові секс-іграшки

12 Вересня 2015
Нову книгу американця з українським корінням Чака Поланіка представили під час ХХІІ Форуму видавців у Львові. Діалог-презентацію анонсували у кав’ярні «Меделін», однак у останній момент перенесли у галерею «Дзиґа».

Попри зміну місця проведення, захід відвідала добра сотня поціновувачів Поланіка, Колоса й Кідрука. Презентацію організувала спільнота «Чак Поланік. Український клуб» у особі Володимира Яковлева спільно з видавництвом «Клуб сімейного дозвілля». Роман «Чарівна ти» презентували письменник Макс Кідрук та фронтмен «Фіолету» Сергій «Колос» Маринюк. Модерував захід письменник Сашко Завара.

[caption]
Сашко Завара ділиться роздумами щодо творчості Поланіка[/caption]
Як виявилось, Макс Кідрук роману ще не прочитав, однак розповів, що Поланіка читав, коли це ще не було мейнстримом. Письменник навіть керується висловом з «Бійцівського клубу» як своїм життєвим девізом ‒ «Встромляння пір'я в дупу, ще не робить тебе куркою».

Сергій Мартинюк зізнався, що творчістю Поланіка перевіряє на «профпридатність» усіх своїх дівчат. «Якщо після сексу з дівчиною можна обговорити одну з останніх книг Поланіка, то це означає, що це просто абсолютно шикардосна жінка і на ній треба зупинитись», ‒ каже Мартинюк.

[caption]
Це вже другий наклад книги[/caption]
Роман «Чарівна ти» добряче нашумів у Штатах, де його видали у жовтні 2014 року. Жіноцтво США неоднозначно сприйняло намагання автора підкреслити неспроможність слабкої половини людства протистояти власним бажанням. Дискусія над книгою розгорілась й під час презентації у Львові. Хтось назвав книгу провальною, хтось погодився з тим, що це виключно комерційний проект, роман навіть порівняли з бестселером «50 відтінків сірого».

Докинув дров у багаття й Сергій Мартинюк, який перечитав майже усе написане Поланіком: «Можна дивитися на цю книжку Поланіка як на якусь сучасну антиутопію, де автор просто хотів показати жінкам, що буде в світі, якщо відмовитись від нормального чоловічого пісюна».

Презентацію завершили розіграшем серед читачів. Так найактивніші учасниці дискусії отримали у подарунок роман «Чарівна ти», а супер-призом стала сексуальна іграшка з підписами Колоса й Кідрука. Роман Поланіка читачі теж охоче підписували у промовців презентації.

[caption]
Щаслива власниця супер-призу[/caption]
[caption]
В рожевій коробочці ‒ секс-іграшка та автографи Колоса й Кідрука[/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter