Кіно з адреналіном: «Поклик пращурів» – зворушлива екранізація легендарного роману

21 Лютого 2020

Текст: Юлія ДЗЬОБИК

Пам’ятаєте, років 15 тому і дорослі, і діти зі сльозами на очах дивилися мультфільм про хороброго собаку Балто, який через сніги віз для хворої дівчинки ліки від дифтерії? Їздові пси, упряжки, заметілі, конфлікти у зграї… У прокаті стартував фільм «Поклик пращурів», дух якого дуже перегукується із цим мультиком дитинства.

Хоча насправді стрічка, оригінальна назва якої «The Call of the Wild», – це сьома екранізація легендарного однойменного роману Джека Лондона і переробка фільму 1935 року.

«Таблоїд Волині» переглянув нову анімаційно-ігрову драму в кінотеатрі «Адреналін» і традиційно поділиться враженнями.

До речі, квитки зручно купувати не лише у касі, а й на сайті https://cinema.adrenalin.lutsk.ua/ticket та в додатку «Adrenalin».

СЮЖЕТ

Фільм розповідає історію веселого собачого життя Бака, який одного дня перестає бути милим домашнім песиком і стає ласим шматком для шукачів золота. Саме такі тварини, великі та сильні, необхідні для того, аби тягти упряж через дикі ліси та гори Юкона на Алясці.

«Золота лихоманка», непрості погодні умови, нові люди – милий каліфорнійський Бак навіть не уявляв собі, що десь існують такі світи, але був змушений за короткий час познайомитися і з кийком, і з новим ремеслом. Так, він стає новачкою у зграї собак, які несуть людям радість, смуток, кохання, новини, доставляючи пошту.

Баку ж судилося спершу стати ватажком цієї зграї, а потім відшукати своє справжнє місце у великому світі і стати господарем власного життя.

ВІЗУАЛЬНИЙ ЕФЕКТ

Це саме та картина, яку варто дивитися на великому екрані кінотеатрів! По-перше, захопливі панорами засніжених гір, стрімких водоспадів,густих лісів та крутих схилів допомагають відчути повний ефект занурення у сюжет.

По-друге, підібрані діаметрально протилежні типажі акторів, що гармонійно вписує різну та особливу красу людей у канву локації дії.

А по-третє, завдяки найсучаснішим візуальним можливостям анімації тварини у кадрі виглядають дуже реалістично і пластично. Звісно, серед глядачів одразу з’явилися відгуки, що з графікою у «Поклику пращурів» перестаралися, але на колір і смак товариш не всяк, тож варто переглянути самим і скласти своє враження.

ФІЛОСОФІЯ

«Поклик пращурів» – не просто чергова легка стрічка про тварин, це філософська притча. Тут двоє вожаків сходяться в чесному бою за право керувати зграєю, а вона у свою чергу підкоряється лише найсильнішому. Тут тварини наділені настільки людською мімікою, що в деяких ситуаціях на їхньому прикладі бачиш себе. Тут герой проходить складний шлях, пробує себе у різних ролях, щоб нарешті знайти місце, де він почувається своїм, де бачить, що він потрібний. Тут тварини допомагають людям побачити і визнати свої страхи, щоб теж стати щасливими і спокійними.

А втім, краще один раз побачити, ніж читати багато тексту. «Поклик пращурів» – ідеальний сімейний фільм, в якому є місце і для зворушення, і для роздумів, і для хвилювання. Підходить і для перегляду з дітьми.

У кінотеатрі «Адреналін» сеанси о 13:40, 15:25 та 19:25. Приємного перегляду!

***

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter