Картини свідомих митців продадуть на благодійному аукціоні в Луцьку

19 Січня 2017
У Луцьку в рамках закриття мистецького проекту «ART Talents collections/Sale-exhibition» відбудеться благодійний аукціон, на якому можна буде придбати картини уже відомих волинських митців.

У Палаці Культури 22 січня лучани зможуть не лише придбати неперевершені роботи талановитих художників, а й потрапити на виставу від творчої студії Наталії Журавльової «Долина ельфів», що розповідає про чвари між ельфами й леприконами і маленьку дівчинку Адель, яка шукала свого тата і врятувала чарівну долину від злих чар.

Вхід на аукціон та виставу вільний, тож поки дітлахи будуть насолоджуватися компанією казкових героїв, дорослі зможуть внести свій вклад у
добру справу. Усі кошти, зібрані на аукціоні з продажу творів мистецтва та вистави, будуть направлені на допомогу ВОГО дітей-інвалідів «Сильні діти»/«Strong children», а саме на створення центру іпотерапії для дітей з особливими вадами розвитку, зокрема для діток із ДЦП, де буде розроблено та впроваджено системи реабілітаційних заходів для дітей та дорослих з психо-фізичними розладами. Щоденно реабілітацію зможуть отримувати 15-20 осіб. Центр реабілітації знаходиться в селі Вишнів Ківерцівського району.

Чудові картини, авторами яких є Дмитро Березюк, Павло Варварик, Оксана Гузь, Людмила Бойчук, Катерина Глушко, Марина Лактіонова, Наталія Моніч, Альона Горошко (Sun), Маргарита Паламарчук, Ірина Зиза, стануть прикрасою Вашої оселі або ж можуть бути чудовим подарунком дорогій людині.

«Запрошуємо усіх бажаючих і небайдужих придбати чудовий витвір мистецтва задля допомоги діткам!», – закликають організатори аукціону.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter