Як у Музеї Корсаків готуються до масштабної події. ФОТО

18 Травня 2019

Сьогодні, 18 травня, світова мистецька спільнота відзначає День музею. Вже традиційною стала головна родзинка цього свята – міжнародна акція «Ніч музеїв». Починаючи з кінця 90-х, музеї світу влаштовують нічні експозиції, відкриваючи свої двері для любителів мистецтва.

Цьогоріч до світового флешмобу долучився і Музей Корсаків. Вже з 12:00 МСУМК оголосив вільний вхід для всіх охочих.


Поки у стінах музею тривають останні приготування до масштабної події, в експозиційних залах починають з’являтися перші відвідувачі. Як пояснили організатори, програму намагалися побудувати таким чином, щоб ті, хто не може прийти ввечері або вночі, мали можливість потрапити на унікальну імпрезу вдень.


Протягом дня плануються екскурсії залами музею, мистецькі розваги для дітей та встановлення рекорду з наймасовішого майстер-класу «Улюблений арт-об’єкт».

Також о 17:30 на гостей чекає вистава Львівського театру за поезіями Богдана Ігоря Антонича «Зелене Євангеліє». Опівдні актори готувалися до спектаклю та виставляли декорації. «Це буде поетична композиція з віршів Антонича та лемківських пісень. Вистава про любов, пошуки себе та тринадцятий обруч», – розповів керівник театру Євген Худзик.На території музею розміщені мольберти та місця для малювання. Кожен відвідувач може відчути себе художником та спробувати свої сили у створенні замальовок, натюрмортів, портретів.

Також сьогодні гості знайдуть у МСУМКу тематичні фотозони та зможуть взяти участь у квесті.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter