Як луцький бізнесмен-художник бачить відомих волинян

22 Травня 2019

Луцький художник, журналіст-есперантист та власник сувенірного магазину «Вінок волошковий» Микола Волошин багато років пише шаржі на волинських можновладців та відомих людей.

Черговою серією художніх дотепів він поділився на своїй Фейсбук-сторінці.

«За освітою я художник, тому все життя працюю з видавництвами. Давно малюю шаржі на відомих волинян, років 15 тому у «Кораблику» навіть була виставка. Раніше я також співпрацював з журналістами Федосем Мандзюком та Василем Простопчуком, які писали епіграми на свята та дні народження», – поділився художник з «Таблоїдом Волині».

«Створюю шаржі і для себе, і на замовлення. Малюю, коли маю час та можливість, адже, окрім графіки та бізнесу, також займаюся екперанто – роблю спільні проекти з іноземцями», – каже пан Микола.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2

Читати ще

Коментарі

Архітектор

Дуже гарні малюнки, які вдало передають образи кращих людей Волинської області.

Леся

Мені одній Віктор Чорнуха схожий на Януковича?)))

Ант

Лесю, вам здається. Чорнуха- творець, Янек- термінатор

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter