Художник з Луцька спільно з аргентинцем розмальовували Київ

28 Жовтня 2015
Талановитий стріт-арт художник родом з Луцька Сергій Радкевич, спільно з відомим аргентинським вуличним митцем Франко Фасолі розмалювали одну зі стін київської будівлі.

До слова, українець своїми роботами уже встиг здивувати Париж, Німеччину, а також «наслідити» в Петербурзькому Музеї вуличного мистецтва, де він створив два стріт-арт малюнки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як художник з Луцька малював у Петербурзі

Як розповів Сергій для «Таблоїда Волині», робота з Франко була досить спонтанною. Вони не встигли навіть обговорити ідею малюнка. Майстри пензля закінчили свої витвори приблизно після чотирьох годин праці, а тому художник з Луцька називає її скетчевою, тобто зарисовкою: «Головна ідея, з моєї сторони, – пошук стану спокою, – розповідає Сергій Радкевич. – Також була ідея спонтанної колаборації образів притаманних нам: поєднати фрагменти моєї роботи та малюнку Франко і створити діалог між персонажами».

На запитання, чи змогли автори досягнути наміченої цілі і створити діалог між двома силами, Сергій відповів, що візуальну взаємодію передати вдалося, а от щодо внутрішнього – не впевнений. «Я звик трохи більше працювати над роботою. Тоді відбувається кращий контакт між образом, який ти створюєш, і тобою. Плюс краща комунікація з іншим автором. А тут, в силу обставин,не мали достатньо часу», – стверджує стріт-арт художник родом з Луцька.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter