Успішно!

біхелсі

Гурт Jinjer завершив свій євротур концертом у Луцьку

Один із найуспішніших метал-гуртів України «Jinjer», який вже має більше фанів за кордоном, ніж в себе на Батьківщині, відіграв у Луцьку заключний концерт туру, що пройшов містами Європи та України.

Виступ відбувся в пивному клубі «Майдан» 8 листопада. Концерт відвідало понад 200 меломанів. Це при тому, що заклад містить лише 120 сидячих місць. Розігрівав присутніх місцевий гурт «Days Like Chapters».

«Джинджери» порвали публіку своїм потужним фірмовим саундом по повній програмі. Під деякі пісні просто неможливо було всидіти на місці. Були зіграні і такі композиції, від прослуховування яких бігали мурашки по тілу. Загалом сет гурту включав старі хіти в стилі progressive metalcore та groove metal, а також пісні, які увійдуть до нового альбому у стилі progressive death metal.

Музиканти розпочали виступ з найвідоміших своїх творів типу «Until The End». Найбільше овацій зірвала пісня «Sit Stay Roll Over», відео на яку знімалось у Луцьку місцевим кліпмейкером Володимиром Штунем. А «на закуску» виконавці представили нові мегакачові пісні, які просто приречені стати хітами.
 
[img data=def]10_11_2015_1830797453/vokal_zlo.jpg[/img]
 
Після концерту музиканти відповіли на декілька запитань «Таблоїду Волині»:
 
- Мешканців Луцька, насамперед, цікавить, як сталось так, що гурт зі світовим ім’ям знімав кліп у нашому місті?

Це можна назвати вдалим збігом обставин. Ми якраз почали задумуватись над тим, щоб припинити співпрацю з нашим кліпмейкером, і саме в цей час з нами на зв’язок вийшов луцький режисер Володимир Штунь. Він надіслав нам своє портфоліо, ми подивились його роботи та одноголосно вирішили, що наступний кліп зніматиме саме він.
 
- На вашій сторінці у фейсбуці є чимало коментарів з позитивними відгуками про вашу творчість від шанувальників з різних країн Європи. В той же час в Україні є багато любителів важкої музики, які навіть не чули про «Jinjer». Як ви можете це пояснити?

Такі сьогодні «меломани» в нашій країні. Люди не хочуть відкривати для себе щось нове. В Європі зовсім по-іншому: ми виклали в інтернет своє перше відео на пісню «Exposed As A Liar», і вже невдовзі представники лейблу «The Leaders Records» з Греції самі написали нам та запропонували видати у них наш міні-альбом «Inhale. Do Not Breathe». В Європі люди цікавляться музичними новинками, вони хочуть нас почути. Щойно завершився наш тур, а «Jinjer» вже кличуть з концертами в Німеччину, Польщу, Румунію, Болгарію…
 
- До речі, в яких країнах Європи вам вже довелось виступати? Чи відрізняється публіка на концертах у Європі та в Україні?
 
Виступали в Польщі, Німеччині, Франції, Бельгії, Австрії, Швейцарії, Чехії, Румунії… Так зразу всі і не пригадаєш. Простіше назвати країни, в яких ми не грали. Не були ми ще в Португалії, Іспанії та країнах Скандинавського півострова.
Публіка відрізняється кардинально! У нас на концерти в основному ходять молоді люди, а за кордоном – ті, кому вже за 30-35 років. Це пояснюється високими цінами на вхідні квитки.

[img data=def]10_11_2015_333014465/steydzhdayving2.jpg[/img]
 
- Такий щільний концертний графік вимагає багато часу. Але ж час потрібен і на те, щоб заробляти гроші. Менш успішні українські музиканти паралельно працюють на роботах, більш успішні – займаються бізнесом. Як справи в цьому плані у вас?

Останніх півтора-два роки ми заробляємо на життя виключно музикою. Звичайно, це не такі вже й великі суми, але на життя вистачає. Та ми і не вибагливі: живемо зараз в приватному будинку на дачному масиві. Під час туру харчуємось здебільшого хот-догами.
 
Що б ви порадили молодим українським музикантам? Який ваш рецепт досягнення успіху?
Вчитись грати насамперед! Ви повинні вміти зіграти максимально якісно, не зважаючи на втому, стан вашого здоров’я і таке інше. І не просто грати, а віддаватись на сцені на всі 100%!
Успіх досягається потом і кров’ю. Ви маєте бути наполегливими та впевненими в собі.
Окрім того, чимало часу потрібно приділяти піар-кампанії. Ми ніколи не припиняємо кропітку роботу над просуванням гурту. Щодня на пости в соцмережах та на музичних сайтах ми витрачаємо щонайменше по чотири години на день.
 
Хочемо звернутись також до читачів вашого видання:
«Люди! Слухайте тільки хорошу музику! Не ведіться на понти та не пускайте у свої вуха усіляке лайно!»
 
[img data=def]10_11_2015_546734245/bas_vokal2.jpg[/img]
 
***
Особисто від себе хотів би відзначити відкритість «джинджерів», які нікому не відмовляли у спільному фото, автографах та відвертому спілкуванні. Маючи безліч фанів у Європі та за океаном, вони залишаються простими людьми без жодних натяків на зіркову хворобу. Чого не скажеш про деяких місцевих виконавців, які зробили лише свій перший крок до успіху, а хизуються цим так, ніби вони – найвидатніші зірки усіх часів та народів.

 [img data=def]10_11_2015_1965270254/tanya_daye_avtografy.jpg[/img]
 
***
Довідка:
Гурт «Jinjer» було створено в місті Горлівка, Донецької області, у 2009 році. З початком війни на Донбасі музиканти були змушені залишити рідне місто та переїхати у передмістя Львову.
За цей час «джинджери» встигли випустити два міні-альбоми, один повноцінний диск, 5 синглів, а також відзняли 5 відеокліпів.
В 2013 році «Jinjer» був визнаний кращим метал-гуртом України.
В 2014 провідні європейські музичні журнали (такі як «The Legasy», «Metal Hammer» та «Rock Hard») високо оцінили альбом «Cloud Factory». В Україні цей диск визнали одним з 20 кращих релізів року серед усіх музичних гуртів, включаючи поп- та інді-виконавців. Окрім того, вокалістка команди Тетяна Шмайлюк увійшла до переліку 10 кращих молодих українських співаків в усіх жанрах музики.
В 2015 році «джинджерів» відзначили на всесвітньо відомому каналі MTV: український гурт включили до топ-20 найперспективніших метал-команд Світу, за винятком американських та британських.
 
[img data=def]10_11_2015_864463196/gitara_vokal.jpg[/img]
[img data=def]10_11_2015_964724673/bas_vokal.jpg[/img]
[img data=def]10_11_2015_293736749/udarnyk_za_kuhneyu.jpg[/img]
[img data=def]10_11_2015_646695402/steydzhdayving.jpg[/img]
 
Спілкувався Володимир ГРИБ
Фото: Володимир Хомич