«Фіолет» презентував свіжий новорічний трек. ВІДЕО

25 Грудня 2018

Нова пісня музичного гурту з Луцька «Бережи себе» – присвята тому людському теплу, що жевріє всередині кожного із нас, незважаючи на холоди та зиму навкруги.

Автором слів до пісні традиційно став фронтмен гурту Сергій Мартинюк, співавтором музики Роман Андрухів, а саудпродюсером виступив Артур Даніелян.

«Хотілося поставити крапку в 2018-му, зробити певний емоційний підсумок цього складного і водночас радісного року, – розповів Сергій Мартинюк. – 2018-ий був справді знаковим: вихід альбому «Aurora», перший мільйон переглядів кліпу «Кохана», успішний тур, та, звісно, вихід мого дебютного роману «Капітан Смуток». Я вчергове переконався в тому, що, попри всі складнощі, я на своєму місці. І пісня «Бережи себе» – саме про те, що ніколи не варто зупинятися на шляху до своєї мети, що тепло, яке є всередині нас – найголовніше. Ним ми можемо зігріти не тільки себе, а й оточуючих».

Сергій зізнався, що вже щонайменше п’ять років мріяв створити новорічно-різдвяний альбом, проте постійно ставали на заваді інші творчі проекти. Однак пісня «Бережи себе», можливо, стане першим кроком до цієї мрії.

У 2019 році гурт «Фіолет» святкуватиме десятиріччя. Музиканти вже мають чимало планів та задумів на прийдешній рік, проте намагаються нічого не загадувати.

«Плани у нас, звісно, є: працюватимемо над матеріалом до нового альбому, зніматимемо нові кліпи, будемо готуватись до фестивального літа й туру до десятиріччя «Фіолету». Особисто я мрію про мандрівки, на які постійно не вистачає або часу, або можливостей, й планую розпочати другий роман», – зізнався Сергій Мартинюк.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter