Фантаст Кідрук влаштує в Луцьку зомбі-апокаліпсис

25 Вересня 2015
28 вересня о 19:00 в луцькому клубі «Сучасник», що на вулиці Конякіна, 14, відбудеться презентація нового роману від письменника Макса Кідрука «Бот-ІІ. Ґуаякільський парадокс».

««Бот-2» написаний у кращих традиціях Макса Кідрука – захопливо, моторошно і з обов’язковими вкрапленнями гумору, – розповіли організатори зустрічі з читачами – мистецьке об’єднання «стендаЛь». – Упевнені, що роман не залишить вас байдужими».

В анотації до книги йдеться: «П’ять років минуло після трагічних подій в пустелі Атакама… Здавалося, що зло зникло назавжди. Але несподівана епідемія в Еквадорі перетворює тисячі людей на зомбі. І всі вони кличуть його – КОГОСЬ НА ІМ’Я ТИМУР… Лікар-психолог Лаура Дюпре, програміст Тимур Коршак та найманець Ріно Хедхантер повинні закінчити розпочате і зустрітися зі злом віч-на-віч…».

За попередньою інформацією, вартість вхідних квитків на літературне дійство за умови попереднього придбання сягає 30 грн. Якщо купувати квиток на вході – 40 грн.

Нинішня книга «Бот-ІІ» перейняла ліпші традиції написання бестселеру «Бот-І». Перший український трилер «БОТ» Макса Кідрука, що вийшов у 2012 році, викликав серед українців справжній ажіотаж: стартувавши на шістнадцятій позиції у ТОП-20 книгарні «Є», за два тижні піднялась на другу позицію.

Перший наклад розійшовся менш ніж за два місяці з дати виходу, а через 10 тижнів після виходу книга трималась у ТОП-10 основних книготоргових мереж України: «Є», «Читайка», Empik, «Читай-город».

До слова, для популяризації свого твору автор відзняв відео-трейлер.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter