До Луцька приїде «Білоруський мужчина»

29 Квітня 2016
Напередодні свят мистецьке об’єднання «стендаЛь» спішить потішити гарною новиною –до Луцька приїде найвідоміший поет БілорусіАндрей Хадановіч Модерувати вечір буде письменник-бубабіст Олександр Ірванець. Захід відбудеться 9 травня, о 16:00. Місце зустрічі – Книгарня Волинської обласної друкарні (пр. Волі, 27, вхід з вул. Сенатора).

Андрей Хадановіч – відомий білоруський поет, музикант, перекладач. Його вірші українською перекладали Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Олександр Ірванець, Іван Андрусяк, Дзвінка Матіяш. Їхні тексти Хадановіч перекладав білоруською.

Нещодавно у тернопільському видавництві «Крок» вийшли книжки-двійнята: Сергія Жадана білоруською («Украінскія авіялінії: выбраныя вершы») та Андрея Хадановіча («Білоруський мужчина») українською.

«Хадановіч, безперечно, поет номер один у Білорусі останніх років з десять. Літературознавці, які розбираються в літературі глибоко і паралельно, стверджують, що він один зробив у білоруській поезії стільки, як бубабісти і Жадан разом узяті в українській», - переконаний Олександр Ірванець.

Вхід на презентацію вільний, однак передбачено попереднє бронювання за тел. 095 031 32 80. Деталі у події на сторінці Facebook.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter