Успішно!

Письменник та меценат дарує дітям книги, бо читати – це круто. ФОТО

Письменник Климентій Михайлюк презентував учням школи №19 посібник для дітей «Мальовнича Україна».

Письменник Климентій Михайлюк презентував учням ЗЗСО №19 посібник для дітей «Мальовнича Україна». Зустріч відбулася 18 квітня в рамках літературно-мистецького свята «Дідусь Климентій дарує щастя молодим».

Письменник, а він же двічі Герой козацького народу Генерал-полковник України, переконаний, що у сучасній школі необхідно дбати про про виховання дітей на високих моральних і духовних цінностях. Климентій Михайлюк – відомий український поет,публіцист,громадський діяч,член Національної Спілки письменників України та Міжнародної асоціації письменників, художник, композитор, провідний лікар ПМП «Дар», академік,автор понад тридцяти поетичних та прозових книжок.

Цікаво й те, що книги для дітей Климентій Іванович видає у великому форматі та на білому папері, а чудові ілюстрації до творів створює власноруч, тож дідусь Климентій розуміється на художньому оформленні. Відзначений державними нагородами Орденом і Медаллю Богдана Хмельницького, медаллю «За мужність», врученими президентом України Леонідом Кучмою. Також нагороджений дипломом лауреата Міжнародної премії І.Вільде та дипломом лауреата Міжнародно-мистецької премії імені М.Сингаївської та іншими.

Автор вже презентував свої  видання «Жива мова», «Співуча  Україна», «Божа Радість», «Фізична реабілітація…», «Енциклопедія  виховання українця», «Сонце Батьківщини», «Задивлений у вічність».

«Дякую вам, шановні педагоги, що «сієте в головах думи світлі…», плекаєте любов і взрощуєте таланти наших діточок. Дякую діткам за чудові виступи та вивчення моєї творчості», – звернувся письменник до гостей заходу та директорки школи Анжели Масиник.

У книгах письменника дитина активно залучена у вир дійства, є учасником. Читач або читачка має думати, вирішувати, творити. Читаючи книгу,школяр чи школярка засвоює мовознавство, має користуватися словниками. Климентій Михайлюк прагне, аби малеча усвідомила світоглядні цінності й українські традиції, аби діти стали гідними громадянами та громадянками своєї держави.

Климентій Іванович активно проводить зустрічі з читачами у Львові, Стрию, Тернополі та Луцьку, друкувався в Україні та в Канаді  під псевдонімом Володимир Дуб. Він не продає своїх книг, як меценат дарує їх шкільним бібліотекам, шанувальникам, дитячим закладам.

А нещодавно Климентій Іванович відсвяткував свій 85-річний ювілей. Тож зичимо митцеві здоров'я!

До слова, зараз у ЗЗСО-19 триває флешмоб #читати_це_круто. В рамках події школярі відвідують заходи, презентації, читають та діляться з друзями враженнями від книг.  

(Відео зі сторінки Климентія Михайлюка)
 

Додати новий коментар