Дара Корній зібрала у Луцьку аншлаг

16 Березня 2016
Текст: Ольга ПАВЛІЮК
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


Популярна українська письменниця-прозаїк Дара Корній презентувала у Луцьку свою нову книгу «Зворотній бік сутіні». До речі, знана в письменницьких колах як представниця Львова, насправді родом із Волині – з села Секунь Старовижівського району. Зустріч із земляками відбулась у вівторок 15 березня у Луцькій бібліотеці для дітей.Фантастичний світ її книги продовжує історію, започатковану у романах «Зворотній бік світла» та «Зворотній бік темряви». Після публікації її першого роману видавці «охрестили» Дару Корній українською Стефані Майєр, адже вона проклала власний унікальний шлях у світ вітчизняного фентезі.Потрібно докласти багато зусиль, щоб писати наукову фантастику, адже українські видавництва не надто охоче друкують фентезі. На думку письменниці, видавці вважають, що книжки цієї категорії не користуються попитом серед читачів, ніби це – «несерйозна література».

Третя книжка казкового циклу дає відповіді на одні запитання та загадки, а натомість висуває інші, тому письменниця обіцяє продовження роману в книзі «Зворотній бік світів».Ми багато знаємо про грецьку, єгипетську міфологію, натомість про слов’янську міфологію – інформації обмаль. Тому письменниця вирішила писати про свою міфологію, з своїм паралельним світом із своєю «іншою» реальністю.

Чарівний світ існує у всіх нас, просто ми його не помічаємо у повсякденному житті, розповіла на зустрічі письменниця.На її думку, існує тонка межа між світлом і темрявою, але потойбічний світ не зайде до нас в гості без дозволу, бо існують суворі закони, які вони не порушують. Існує чорна та біла смуга, але найгірша – сіра смуга, яка затягує своєю енергетикою та може тривати до безкінечності.

Також письменниця зізналася, що часто герої починають на папері жити своїм життям, задум буває один, але написане починає йти в інше русло. Усіх своїх героїв вона вигадує, але згодом помічає, що в реальному житті є їхні прототипи.Після спілкування з публікою Дара Корній подарувала своїм читачам автограф- та фотосесію. І відкрила ще одну творчу таємницю: зустрічі з читачами приносить їй новий матеріал для романів.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter