«Арт весна»: де у Луцьку «ростуть» квіти навіть восени. ФОТО

05 Вересня 2019

Текст: Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО
Фото: Володимир ПИВОВАР

В арт-галереї «Образ» 3 вересня відбулось відкриття виставки картин луцької художниці Наталії Грабовецької. Під час заходу гості побачили нові твори художниці, а також поспілкувалися про мистецтво. Подія зібрала художників, істориків, письменників, а також усіх небайдужих до мистецтва.

Темою виставки нових робіт Наталії Грабовецької була «Арт весна». Адже тема весни, навіть восени, завжди актуальна. Весна – це життя, початок всього нового. Навіть сама авторка картин асоціаціюється з цією порою року. На нових полотнах було багато квітів – напевно, це враження художниці від літа. Усі кольори та форми вона перенесла на картини. Тому, якщо вам хочеться літа, квітів і вас бентежить погода, яка псується – обов’язково завітайте до арт-галереї «Образ» у центрі Луцька. Там ви зможете познайомитись із картинами, помилуватись квітами, а також атмосферою цієї затишної локації, яка назавжди вам запам’ятається, і ви туди неодмінно повернетесь.

Серед присутніх на виставці можна було побачити професіоналів своєї справи: директорку Луцького художнього музею Зою Навроцьку та засновницю Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Лесю Корсак. З цього можемо зробити висновок: в Луцьку відбувається плідна співпраця між музеями та галереями.2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter