«Art-Tattoo»: як Музей Корсаків перетворився на мистецький тату-салон. ФОТО

27 Жовтня 2019

Близько п'ятнадцяти луцьких тату-майстрів зібралися 27 жовтня у стінах Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, аби познайомити лучан зі своїм мистецтвом та продемонструвати майстерність.

«Art-Tattoo Lutsk 2019» – перша подібна культурна подія у Луцьку. Протягом дня майстри роблять татуювання «сміливцям», які виявили бажання взяти участь у неординарному мистецькому дійстві. Відвідувачі ж, у свою чергу, можуть спостерігати, як відбувається процес підготовки та створення зображення на тілі.

«Тату наразі набирає шалених обертів і дуже популярне серед молоді і не тільки. Оскільки це зображення високої якості на шкірі, це має безпосереднє відношення до мистецтва», – наголошують організатори фестивалю.

В цей день у Залі сучасного актуального мистецтва МСУМКу можна було побачити тату-майстрів з різними творчими підходами, світобаченням та мистецьким досвідом.

«Я – новачок в цьому мистецтві, хоча вже років 25 працюю як професійний художник, – розповідає один з майстрів-учасників фесту Андрій Павлов. – Побачивши багато перспектив у тату-мистецтві, яке сьогодні стає все популярнішим, вирішив і себе спробувати в цій справі».

Щодо набуття досвіду у новій справі, художник зазначає: «це як у живописі: чим старший стає майстер, тим більше він відкриває для себе таємниць мистецтва. Наприклад, в живописі я тільки зараз почав усвідомлювати деякі важливі моменти. Можна бити тату в будь-якому стилі, але спочатку треба зарекомендувати себе у реалізмі. Після цього можна вважати себе тату-майстром з великої літери», – каже художник.

Допомагали у створенні належної атмосфери на фетивалі ді-джей Олександр Дожанський та піаніст Андрій Куманський.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter