Арсен Мірзоян провів «Ніч на Волині»

13 Лютого 2015
У четвер,12 лютого, до Луцька завітав відомий український виконавець, учасник проекту «Голос країни» Арсен Мірзоян.
Зустріч з прихильниками відбулася у закладі «Show Basilic». До слова, прихильників творчості музиканта назбирався повен зал.Троє адміністраторів ледь справлялися із напливом людей, одна жіночка навіть знервувалася і пішла шукати собі місця в залі без допомоги адміністратора. Спершу охорона хотіла її затримати, проте побачивши яскравий запал в очах гості, зупинилася, мало що могла вона зробити.Отож, зал був наповнений настільки, що офіціантам і скрутно було навіть пересуватися поміж столиків (враховуючи купу тарілок над головою), проте це вдавалося їм віртуозно і всі клієнти були задоволені, принаймні скандалу ніхто не вчинив.

Концерт, запланований на 21:00, у кращих традиціях Луцька розпочався за 20 хвилин 22-ї. На сцені з’явився акордеоніст і клавішних, розпочавши сауд-чек. За кілька хвилин з’явився і сам «гвіздок програми», Арсен з гітарою.Артист виконував свої відомі композиції а також презентував новинку, пісню записану на Волині: «Виконаю для вас пісню, записану тут, за кутком», - натякав артист на студію звукозапису на радіо Луцьк.

Також Арсен Мірзоян запросив публіку заспівати кілька пісень з ним. Якщо спочатку всі неохоче це робили, то коли артист почав виконувати пісню Скрябіна «Спи собі сама», увесь зал хором підспівував.

Концерт? під назвою "Ніч на Волині", був поділений на дві частини, між якими невеличкий антракт, під час нього всі ринули на перекур, створивши перед закладом димову завісу.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter