5 оригінальних прикрас від волинських ювелірів. ФОТО

31 Січня 2019

Ювелірні вироби завжди вважалися великим і значимим подарунком, ознакою прихильності та любові. Прикраси ми несемо з собою через все життя, камені відображають наш характер, «запам’ятовують» події, які відбувалися в нашому житті. А обручки чи хрестики взагалі супроводжують нас всю життєву дорогу.

«Таблоїд Волині» спільно з ювелірним підприємством «ВАШ Ювелір» до Дня ювеліра, який відзначаємо 31 січня, пропонує поглянути на сучасні прикраси авторів бренду. Майстерність і талант поєднуються в руках цих людей і створюють вражаючі коштовності.

У чоловічому перстні поєдналися червоне і біле золото 585 проби. Чіткий орнамент розробили дизайнери в «ВАШ Ювелір», а оригінальності прикрасі додає покриття візерунка чорним родієм та вставка з гранату.

Міцністю сімейного союзу показана в обручках з поєднання червоного і білого золота 585 проби Цей орнамент більш романтичний і має назву «Французька лілія», його також змоделювали та втілили майстри у «ВАШ Ювелір».Обручки «американки» вже посіли місце серед класики для закоханих пар. Поєднання матового та глянцевого золота 585 проби все таки відображаимуть особливість сім’ї. Обручки інкрустовані діамантами, алмазним різцем в них проточені так звані «канавки». Така тонка робота ювелірів може залишатися з вами на все життя.

Підвіски «Бігунець» в білому і червоному золоті 585 проби з діамантами – тренд останніх кількох сезонів. Стильний мінімалізм, який свідчить про хороший смак тієї, котра носитиме такий виріб.

Ексклюзивні обручки з жовтого золота 585 проби та з витонченим орнаментом підійдуть сміливим парам. Візерунок на виробах вкритий чорним родієм і додає загадковості. А ми ж знаємо, що кожна пара – велика таємниця, відома лише двом.

Для тих, хто надає перевагу виробам з срібла, майстри з «ВАШ Ювеліра» зможуть виготовити такі ж вишукані прикраси зі срібла 925 проби.

З детальнішою інформацією можна ознайомитися на сторінках компанії у соцмережах Фейсбук та Інстаграм або за телефонами: +38(095)1834951, +38(0332)71 45 06

Ювелірний бутік пр.Волі, 43

Магазин-майстерня пр.Соборності, 11а

10

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter