West Media Forum 2020 буде міжнародним та відбудеться онлайн

17 Листопада 2020

П’ятий West Media Forum на тему «Сила спільнот у час пандемії» запланований у Луцьку на 27-28 листопада.

Через карантинні обмеження організатори – CID Media Group – оголосили про онлайн формат проведення заходу.

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням. Детальну програму незабаром опублікують на сайті WMF, а також у фейсбуці.

Перший день форуму, 27 листопада, буде цікавий для медіаменеджерів, головних редакторів, власників ЗМІ, адже йтиметься про читацьку підтримку медіа в Україні та ЄС.

Модераторами зустрічі працюватимуть директор Центру Журналістики KSE Андрій Яніцький та старший партнер Jnomics media Гайгисиз Гелдієв. Серед спікерів – керівники видань «Українська правда», «Ліга», «Громадське», «СлідствоІнфо», «The Ukrainians», «RIA Media», а також журналісти з країн ЄС.

Офіційним партнером першого дня West Media Forum є Представництво Європейського Союзу в Україні.

Другий день форуму, 28 листопада, на тему «Медична журналістика: допомогти не можна нашкодити» буде корисний журналістам різного профілю, а особливо тим, хто уже працює чи тільки збирається працювати із темою здоров’я.

Модераторкою працюватиме Альона Романюк, авторка проєкту «По той бік новин». Для учасників майстер-класи про роботу з різноманітними джерелами проведуть експерти НСЗУ, ДП «Медичні закупівлі України», Центру економіки охорони здоров’я KSE, а також відомі журналісти, які спеціалізуються на медичній тематиці.

Програма другого дня WMF відбудеться за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter