Всеукраїнська організація підтримала ідею «Променя» влаштувати екофестиваль. ВІДЕО

09 Серпня 2019

Нещодавно стало відомо, що розважальний центр «Промінь» влаштує цьогорічне святкування річниці з дня відкриття по-особливому.

Основою екологічного фестивалю – #ecostrumfest – стала Громадська організація «Україна БЕЗ сміття», засновниця якої, Євгенія Аратовська, на відео запрошує приєднатись до великої справи.

Організацію підтримали відомі артисти, зокрема, ONUKA, яка і започаткувала назву #ecostrum, знявши кліп, заробіток від якого на ютюбі передає у ГО «Україна БЕЗ сміття».

Мета організації – навчити людей відповідальній культурі поводження з відходами і зупинити захоронення сміття на звалищах. Організація прагне відкрити громадські станції сортування відходів в усіх українських містах, щоб люди через практику сортування могли сформувати в собі нові корисні звички, які врятують життя планети та нас з вами.

На фестивалі #ecostrumfest представники ГО «Україна БЕЗ сміття» прочитають лекцію про сортування та розкажуть правду про те, чому Україна захоронює сміття на звалищах, а також допоможуть зрозуміти, як ми можемо змінити цю страшну ситуацію і нашу країну. Окрім того, «Україна БЕЗ сміття» представить свій магазин «NoWaste Shop» на ярмарці.

Вхід на фестиваль – вільний.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter