Вперше в Луцьку: розповіли, яким буде #ecostrumfest у «Промені». ФОТО

20 Серпня 2019

В суботу, 24 серпня, розважальний центр «Промінь» святкуватиме свою другу річницю грандіозним екофестивалем «Ecostumfest». Цього року комплекс відмовився від гучного святкування з концертом та феєрверком. Натомість лучани познайомляться з повністю новим форматом, який у місті презентується вперше.

Що відбуватиметься на події та які цікавинки чекають на гостей – «Таблоїд Волині» розпитав в організаторів події – директора РЦ «Промінь» Дмитра Грелюка та головної маркетологині Олексанадри Сов’як.

«Ми не хотіли йти простим шляхом. Тому ми обрали вектор соціального нетворкінгу і створюємо територію, де комунікують люди між собою і обговорюють нагальні важливі теми. Саме тому вирішили не проводити концерт, а зробити дійство, яке допоможе дати поштовх вирішенню, болючих проблем, які актуальні повсюду. Адже проблема сортування сміття та надлишку відходів не лише у Луцьку, а по всьому світу», – розповідає Дмитро Грелюк.

«Еcostrum – це свято думаючих і свідомих людей. У нас перспективне місто з великим потенціалом, з крутими людьми, які можуть змінювати себе та світ на краще! Ми розуміємо, що комплекс має важелі впливу, наприклад – інформаційний ресурс.. От і вирішили нагадати собі і кожному лучану, що місто наше може стати прикладом! Просто потрібен вірний вектор руху, який ми хочемо задати на нашому фестивалі», – зауважила Олександра Сов’як.

На гостей свята чекає безліч цікавих розваг та корисної інформації. Зокрема, протягом заходу можна буде послухати тематичні лекції:

12:30 «Сморід у Луцьку. Причини. Як з цим боротися» (Іниціативна група «За чисте повітря» Володимир Редкач, Ірина Новосад, Михайло Верпучинський, Володимир Окладний, м. Луцьк)

13:30 «Свідоме виховання майбутнього покоління» (Артур Кочарян засновник мережі приватних шкіл «Think global», м. Київ)

15:00 «Сортування», (Євгенія Жилінська, «Україна без сміття», м. Київ),

16:00 «Zero waste. Прості звички, що змінюють світ», (Анастасія Мартиненко, м. Київ).

Окрім лекцій, на відвідувачів чекають сеанси арт-терапії, які проводитимуть Вікторія Безух та Оксана Цимбалюк. Незвичні арт-терапевтичні практики будуть спрямовані на тему збереження планети та усвідомленого ставлення до навколишнього середовища. Спеціально для сеансів на майданчику біля «Проміня» облаштують імпровізований садок з великою кількістю дерев та рослин від компанії «Сад город».

Маленьким гостям заходу також не буде коли нудьгувати. Для мадечі організують цікаву відпочинкову зону, в якій відбуватимуться тематичні інтерактиви, анімаційні програми, святкова дискотека, творчі майстеркласи, а також фейсарт, глітерні тату, мехенді.

Також на території фесту діятиме виставкова зона екологічних видів транспорту та енергозабезпечення, на якій відвідувачі зможуть не тільки роздивитися, але і протестувати велосипеди з електромотором, героборди та електрокари.

На площі перед «Променем» діятиме ярмарок, на якому буде представлена цікава продукція понад п’ятнадцяти магазинів.

Особливо цікавою буде і мистецька складова фестивалю. Під вечір біля фонтанів виступить атмосферне інструментальне тріо «Encore», а протягом дня Марічка Островська та її команда покажуть три перформанси, до яких зможе долучитися кожен бажаючий. Також свою творчість продемонструє стріт-артер, який створить імпровізований тематичний малюнок на блоках коробок.

Організатори зазначають, що у фестивалі будуть задіяні всі локації розважального центру. Зокрема, «Multiplex» проводитиме конкурс, в рамкмах якого розігруватимуться путівки на екскурсію по кіностудії «FILM.UA». Також під час кожного кінопоказу розігруватимуться подарунки для відвідувачів, а всі квитки в кіно 24 серпня коштуватимуть 50 гривень.

Олександра Сов’як додає, що соціальна діяльність комплексу ніколи не зупиняється: «наразі у нас вже заплановані два наступні фестивалі. 15 вересня відбудеться День супертата, приурочений до Дня батьківства. Програма буде здебільшого розважальною, але при цьому підніматимуться важливі теми, що стосуються батьків та їхнії дітей», – розповідає маркетологиня.

Також 29 вересня РЦ «Промінь» вдруге проведе фестиваль, присвячений безпритульним тваринам.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter