• банер чікос

Волинянок запрошують взяти участь в історичному конкурсі-фестивалі

21 Березня 2019

26 травня 2019 року в Луцькому замку відбудеться фестиваль «Волинська княжна 2019».

Організаторами фестивалю є ВОГО «Асоціація Регіонального Розвитку», за підтримки управління культури Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради.

У конкурсі історичного жіночого образу «Волинська княжна», що відбудеться під час фестивалю, можуть взяти участь жінки та дівчата без вікових обмежень, готові представити креативний історичний образ.

Також в рамках заходу відбудеться конкурс для дітей «Фея Луцького замку», в ньому можуть взяти участь дівчата у двох вікових категоріях: віком від 5 до 12 років та від 13 до 17 років, готові представити казково-історичний образ. Журі конкурсу обиратиме переможниць у декількох номінаціях.

В номінації «Волинська княжна» беруть участь жінки та дівчата віком від 18 років.

Конкурсантки демонструватимуть не лише природню красу та грацію, адже головним критерієм, за яким конкурсанток оцінюватиме поважне журі, буде: вдало підібраний історичний образ, відповідність костюму та манери.

Свою індивідуальність учасниці зможуть виявити у 4 конкурсах: дефіле в історичних костюмах, танцювальна постановка, представлення образу, творчий конкурс.

Заявки на участь у фестивалі «Волинська княжна 2019» приймають до 15 травня 2019 року за посиланням.

Електронна пошта для питань та пропозицій: [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter