Відтепер міжнародні іспити з англійської мови можна скласти в Луцьку

07 Вересня 2020

«Mandarin language club», що знаходиться на 3 поверсі розважального центру «Промінь», – одна з перших шкіл у Луцьку, яка пропонує офіційну підготовку до Кембриджських іспитів.

Школа здобула престижну кваліфікацію – міжнародний сертифікат (CELTA), який дозволяє викладання англійської мови в усьому світі. Вже з липня до курсів англійської мови пропонується додаткова підготовка до екзаменів.

Раніше, щоб отримати сертифікат, потрібно було їхати в інше місто, зараз же студенти школи можуть отримати міжнародний сертифікат прямо в Луцьку, у «Mandarin language club». Приймати іспити будуть досвідчені екзаменатори від «Grade Education Centre», партнери школи. Основна мета цієї програми — успішне складання іспитів та підвищення зацікавленості в подальшому вивченні англійської мови у студентів. Тепер для цього не потрібно витрачати купу часу на додаткові поїздки чи підготовчі курси. Студенти вивчають англійську та водночас готуються до тестів.
«Для найменших учнів іспити проходитимуть в ігровій формі. Дітей не будуть оцінювати, аби вони відчували себе на одному рівні з усіма, впевнено і комфортно, при цьому кожна з них гарантовано здобуде сертифікат. Потрібно не забувати, що прості іспити початкових рівнів готують дітей до будь-яких інших, складніших іспитів у майбутньому, допомагають їм відчути себе впевнено в стресових ситуаціях .А кожен тест наступного рівня мотивуватиме їх вчитися, щоб отримати новий сертифікат. Також варто зазначити, що складання тестів Cambridge English є перевагою для проходження підсумкових тестувань у загальноосвітніх школах, адже за рахунок проходження курсу підготовки ученик матиме чудову базу, яка стане у нагоді під час шкільних іспитів», – зазначають у школі.

Зазвичай дорослим складніше отримати міжнародний сертифікат. Часто не вдається підтвердити свій рівень знань вже від рівня B1. Для того, щоб подібного не сталось з вами, потрібна хороша підготовка, про що подбали в «Mandarin language club».

Школа пропонує сучасну програму навчання та індивідуальний підхід до кожного. Студенти школи отримають необхідний рівень знань, щоб з впевненістю та легкістю підтвердити свої знання міжнародним сертифікатом. Сертифікат не має терміну дії.

Мовні курси корисні передусім для тих, хто в майбутньому планує вступати до престижних вищих навчальних закладів Європи, Великобританії, Америки, Австралії, або Канади, для тих, хто бажає підняти свій рівень знань англійської, чи працевлаштуватись на високооплачувану роботу, зокрема, у міжнародну компанію. Адже англомовні спеціалісти мають більше можливостей для підвищення власної кваліфікації й вище цінуються у сучасних компаніях.
Проходячи курси, юні студенти отримають чудовий тренажер росту особистості, який формує навичку досягати,діти стають впевненішими. У «Mandarin language club» зараз проходить набір у нові осінні групи, навчання буде розпочато вже 7-14 вересня.

«Аби зрозуміти, чи вам підходить стиль нашого викладання, ми надаємо вам перше заняття безкоштовним. Також для батьків та дітей зараз є унікальна можливість завітати на демо-урок. Він є безкоштовним і відкритим для всіх охочих. Батьки та діти зможуть побачити як проходять заняття, познайомитися з вчителями, більш детально ознайомитися з темою міжнародних іспитів, дізнатись про переваги навчання у нашій школі. Приєднуйтесь до Mandarin!», – запрошують у школі.

Щоб забронювати перше заняття, чи демо-урок, телефонуйте за номером: +38(066) 703 78 73

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter