Валентинка для Максимки: у «Промені» відбудеться благодійний ярмарок

11 Лютого 2020

У розважальному центрі «Промінь» відбудеться благодійний ярмарок-продаж солодощів «З любов'ю» на підтримку восьмимісячного Максима Грицишина, якому потрібна операція з пересадки печінки, вартість якої понад мільйон гривень.

Про це у фейсбуці написала Юлія Панасюк. Подаємо її допис повністю і без змін:

«День закоханих – пора, коли навколо мільярди листівок-сердечок шукають свого адресата. Крихітний Максимко у цей день очікує на свою унікальну "валентинку". Йому потрібен особливий відправник: ваша любов та віра в те, що він буде жити.

Він вірить, що диво існує, та у вашу підтримку, а тому підготував для вас безліч смаколиків та листівок у відповідь на вашу любов та доброту: у День закоханих, 14 лютого, у ТРЦ "Промінь" відбудеться благодійний ярмарок-продаж солодощів "З любов'ю" на підтримку Максимка. Метою заходу є зібрати для хлопчика кошти на операцію з пересадки печінки.

Максиму Грицишину лише вісім місяців, однак рости йому доводиться у лікарні, адже власне від медиків залежить існування хлопчика. Наразі він знаходиться у Волинському обласному дитячому медичному територіальному об’єднанні на інтенсивній терапії.
Лікарі поставили Максимкові невтішний діагноз – міліарна атрезія, цироз печінки, синдром портальної гіпертензії в стадії декомпенсації, варикозне розширення вен стравоходу ІІІ ст., гіперспленізм ІІст., хронічна печінкова недостатність, хронічна енцефалопатія.

Хлопчик потребує складної операції з пересадки печінки, вартість якої понад мільйон гривень. Очевидно, що сама сім'я не може оплатити дороговартісне лікування, і саме тому звертається до небайдужих людей, аби якнайшвидше зібрати необхідну суму.

Рахунок мами:

"ПриватБанк": 5168757344200466. Отримувач: Грицишин Олена Василівна

Контактні дані: 0 (95) 519 70 52 - Андрій, тато хлопчика».
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter