У волинському драмтеатрі представлять виставу «Чоловік моєї дружини»

06 Вересня 2022

Після тривалої перерви і з дозволу військової адміністрації головний культурно-мистецький майданчик Луцька потихеньку оговтується і знову готовий приймати глядачів — ледь не останній серед обласних театрів, які після повномасштабного вторгнення брали вимушену паузу у своїй діяльності. Звісно, перші вистави відбуватимуться із суттєвими обмеженнями – у залі дозволяється бути присутньою досить обмежена кількість публіки; а у разі повітряної тривоги захід зупинятиметься і усім глядачам необхідно буде пройти в укриття.

Першими, хто відвідає наш театр з гастролями будуть народний артист України Володимир Горянський та заслужена артистка України Олеся Жураківська. Разом вони представлять виставу «Чоловік моєї дружини», що пройде 6 вересня о 18:00. Як говорять актори, кожен на своєму фронті, завдання артистів — підтримувати бойовий дух в тилу, а частина прибутку від заходу буде направлено на користь ЗСУ.

Квитки без жодної комісії можна придбати у касі театру або онлайн за посиланням: https://concert.ua/uk/event/cholovik-moyeyi-druzhini-lutsk

Уявіть: чоловік, власник квартири, чекає на свою дружину. У двері дзвонить гість, зовсім незнайомий чоловік, і каже, що він далекий родич дружини господаря. Такого родича дружини господаря ніхто не знає, і його це дуже бентежить.

Але... Незабаром гість заявляє, що не лише далекий родич дружини господаря, а й чоловік. Інтрига закручується у вузол, який треба розплутати.

Глядачі завжди радіють появі по-справжньому яскравих комедій. «Чоловік моєї дружини» – саме та комедія, яка змусить глядачів забути про все.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter