Успішно!

«Академія сміху»: київський драмтеатр покаже у Луцьку виставу

Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки у Луцьку в Експериментальному театрі «Адреналін» покаже виставу «Академія сміху», за п'єсою Кокі Мітані.

Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки у Луцьку в Експериментальному театрі «Адреналін» покаже виставу «Академія сміху», за п'єсою Кокі Мітані.

Показ відбудеться 28 січня о 17:00. Комедія – на одну дію та має віковий ценз – 18+. Про це журналістам Район.Культура розповіли організатори.

Режисер постановки – Михайло Резнікович.

П'єса, у якій два персонажі – Цензор і Автор. Цензор робить свої зауваження, Автор редагує свій текст. І далеко не завжди ці правки шкодять драматургічному матеріалу, який розглядається. Долаючи труднощі, авторська фантазія вирує! А певні ідеї від Цензора – спробуй вигадай такі!. Окрім «роботи» над комедійною п'єсою, вони часом просто розмовляють. 

Майже тиждень щодня «працюють» пліч-о-пліч, тож розкриваються їхні характери. В'їдливо-відповідальний Цензор («Я не маю почуття гумору зовсім») і запопадливий, готовий зробити все, аби п'єсу взяли, Автор. Покірність драматурга – це спосіб боротьби з цензурою, усі прискіпування до п'єси перетворюються на жарти, і Цензор (позбавлений почуття гумору), як не дивно, стає співавтором цих жартів... АЛЕ. Як змінюється до фінального діалогу-поєдинку ставлення Цензора і до Автора, і до його комедії, та й до самого театру. А текст п'єси тепер можна розбирати на цитати! Мистецтво змінює людей, сміх лікує. Недарма ж кажуть: у сміху, як і в суперечці, народжується істина.

У виставі грають:

  • Цензор, офіцер служби безпеки – Гліб Суряга;
  • Автор, драматург – Павло Текучев.

Прем’єра відбулася 29 лютого 2020 року.

Організація сценічного простору – Гліб Суряга, Павло Текучев.

Художниця – Олена Дробна.

Звукорежисерка – Алла Муравська.

Художник зі світла – Анатолій Буров.

Танець – Алла Рубіна.

Помічник режисера – Михайло Гейкрайтер.

Квитки можна придбати за посиланням або у центральній касі культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» (вулиця Карбишева, 1).


 

Додати новий коментар