У ТРЦ «ПортCity» відбудеться шкільний ярмарок

09 Серпня 2019

До початку навчального року залишилось не так вже й багато, тож вже час подумати та спланувати підготовку до школи. Саме тому 10 та 11 серпня торгово-розважальний центр «ПортCity» організовує шкільний ярмарок.

На ярмарку від гіпермаркету «Там Там» можна буде не тільки придбати товари для школи – 11 серпня з 12:00 тут відбуватимуться цікаві освітні проекти, презентації, майстер-класи для школярів від партнерів події: іноваційної школи «Think Global», школи усного рахунку «Соробан», маленької школи «Розумаха», клубу свідомого батьківства «Бджілка Мая», дитячого центру «Веселка», дитячого центру «Левеня», науково-технічної студії розвитку дітей «Robocamp».

Протягом двох днів буде також діяти хендмейд-ярмарок, де можна буде придбати цікаві та корисні вироби ручної роботи. 11 серпня відбудеться також турнір-майстер-клас «Супер Фермер» від магазину «BeSmart», що знаходиться на третьому поверсі ТРЦ.

Ну, і найголовніше – на святі усі охочі зможуть не лише повчитися, а й розважитися та отримати цінні подарунки.

«Запрошуємо як дітей, так і дорослих! Збираємось до школи разом з ТРЦ ПортCity! Запрошуємо партнерів до участі в ярмарку», – додали організатори.

Деталі за телефоном: 067 334 35 66.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter