У стінах Луцького замку лунатиме джаз. Фото

16 Липня 2019

Текст і фото: Павло ЯКИМЧУК

Цього року лучани та гості міста зможуть попрощатися з літом на музичному фестивалі «Art Jazz» в одній з найкращих фортець України – замку Любарта. У два останні дні серпня тут поєднається історичний колорит старого міста і сучасне виконання старого доброго джазу. Загалом фестиваль «Art Jazz» – це певний соціально-культурний проект.«Поважай себе – слухай джаз!» звучить його гасло.

З нагоди фесту у клубі «Цитра» організатори івенту провели прес-конференцію. На ній Віктор Грисюк познайомив нас з людьми, які допоможуть йому в цьому році, а саме: журналістка і незміна ведуча фестивалю – Наталка Войтович, Руслана Моклиця – джазова співачка, Маріанна Манжеровська – громадська активістка, яка 20 років займається хореографією.

Віктор Грисюк, довго не чекаючи, одразу відкрив карти і представив хедлайнерів обох днів. Перший день закриватиме син легенд світового джазу Елли Фіцджеральд та Рея Брауна Рей Браун молодший. А в суботу фестивальну публіку підкорятиме нова зірка європейського джазу, данець з американською душею, як він сам себе називає, хоча вже давно живе в Америці, – Грегорі Бойд. Наступні учасники будуть анонсовані згодом,зараз же відомо, що це будуть виконавці з Польщі, Білорусі, Сполучених Штатів, ну і звісно з України. Говорячи про українські колективи на фестивалі, організатори запевняють, що цього року вони будуть не менш крутими, ніж зарубіжні.

«Завдяки підтримці друзів та партнерів ми зробили фестиваль максимально доступним для всіх, адже вхідні квитки коштуватимуть від 100 гривень, а в день фестивалю ціна зросте до 150 гривень. Для дітей до 14 років – безкоштовно. Я звісно часто жартую, але ніколи не кажіть музикантам іноземцям, за яку суму вхід на їхній виступ, бо якщо перевести в долари чи євро, то вони не вірять, що взагалі може існувати такий дешевий фестиваль», – розказує організатор Віктор Грисюк.

Також цього року нас будуть дивувати не тільки музикою, а й танцями. Адже до команди організаторів приєдналася танцівниця Маріанна Манжеровська. На думку Віктора Грисюка, дівчина має внести «танцювальної родзинки» у це свято джазу.

«Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz» – це грандіозна синергія не тільки музики, а й високий рівень відчуття, емоційна наснага і наповнення позитивом. Можливо, всі зі мною погодяться, коли ви слухаєте дуже якісні ритми, вони перевертають все всередині і всі нейроні закінчення і частини тіла починають рухатися. Ти відчуваєш щастя всередині, ось це хотілося б побачити і в замку», – ділиться настроєм на фестиваль Маріанна.

«Також ми потребуємо волонтерів зі знанням польської та англійської, які зможуть допомогти артистам не загубитися в нашому місті. Загалом наші волонтери задоволені, адже отримують досвід спілкування з такими зірками, бувають випадки коли в музикантів є свої таргани в голові, але зазвичай до нас приїжджають досить прості і позитивні люди, які надихають. Можливо вже є такі люди, які готові стати кураторами для музикантів, тому запрошуємо до співпраці», – повідомляє організатор та учасниця фестивалю Руслана Моклиця.

Джазовий фестиваль «Art Jazz» відбудеться 30 та 31 серпня у Луцькому замку о 19:00 годині. Всі деталі на сайті фестивалю.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter