У «Промені» визначатимуть найкращих школярів

18 Січня 2020

У розважальному центрі «Промінь» 24-26 січня відбудеться потужна подія з великим бюджетом. Запрошують усіх школярів (учасників та глядачів), вхід – вільний, за попередньою реєстрацією.

«Ти вже встигнув втомитись від першого тижня у школі (дайте більше канікул!)? Надіємось, що ні, але в будь-якому випадку ми раді підняти вам настрій, адже зовсім скоро, а саме, 24-26 січня наші випускники спільно з урядом запускають мегакрутезну традиційну для нашої школи подію: IV ТЮТ.

Простою людською мовою: Турнір (це такі змагання) Юних (таких як ти) Турнірників (а таким можна стати, якщо ти не полінуєшся прийти!).

Коротко опишу, для тих, хто взагалі у шоці, що подібне проводиться у нас вже вчетверте: 2 рази на рік, найініціативніші учні беруться за організацію події, яка націлена на індивідуальний розвиток та розвиток вмінь комунікації, а ще – для нових знайомств.

Суть дуже проста, адже це 3 дні цікавих лекцій від людей, які мають достатньо великий обсяг пeремог як і на міських чи обласних турнірах, так і на всеукраїнських.

Усі наші гості є студентами, які готові поділитися досвідом, причому не тільки безкоштовно, а ще й з неймовірними призами для учасників.

Цього року бюджет заходу перевищує минулорічні бюджети в сумі, та складає… 13 тисяч! Так, у нас просто з’явилися круті спонсори, за що ми їм вельми дякуємо!

Кількість місць обмежена! Поспіши бути в перших числах! Реєстрація – до 20 січня за посиланням», – написали організатори.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter