У «Промені» виступить легендарний Андрій Макаревич

14 Березня 2020

Легендарний співак Андрій Макаревич представить у Луцьку свій новий проєкт – «Andrey Makarevich Your 5».

Концерт відбудеться у розважальному центрі «Промінь» 30 квітня. Початок – о 20:00.

«В обмеженні коштів пізнається майстер», – писав Гете. Андрій Макаревич займається джазом вже п'ятнадцять років, і у всіх проєктах разом з ним на сцену піднімалося на менше десятка музикантів. «Оркестр Креольського Танго» починав скромно, усімох, але досить скоро розрісся до біґбенда з повною духовою секцією. А «L.O.V.E - Пісні про любов», «Yiddish Jazz» з самого початку такими і створювалися, там брали участь не лише духові групи, але й по кілька вокалістів! І ось тепер Андрій Макаревич вирішив зробити наступний крок і випробувати новий формат. Прямо протилежний.

«Я завжди вважав, що чим ясніша думка, тим менших образотворчих засобів вона вимагає. Це стосується будь-якого виду мистецтва. І взагалі, якщо раніше і доводилося грати в мінімалізм, то, в основному, через те, що більше не вміли. Тепер картина інша – ці музиканти вміють дуже багато, тому їхній мінімалізм – не вимушений, а усвідомлений», – зізнався Андрій Макаревич.

У новому проекті «Your 5» разом з Макаревичем на сцені залишається тріо Євгена Борця (Давид Ткебучава – барабани, Сергій Хутас – контрабас, сам керівник тріо – клавішні) і Тимур Некрасов, який відповідає за все духові інструменти. В репертуар нового проєкту увійшли пісні «Машини Часу» і сольних проектів її лідера, а також кілька джазових стандартів. Прем'єра нової програми відбулася у вересні-жовтні 2015 року в ході концертного туру по Скандинавії.

Придбати квитки можна на касі РЦ «Промінь» або ж за посиланням. Вартість квитків – 700- 2500 грн.


4

Читати ще

Коментарі

apis

В РФ уже не подают.Чешет по ближайшим деревням

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter