У «Промені» відбудеться фестиваль «Нуль відходів»

09 Квітня 2019

14 квітня у вперше у Луцьку, в розважальному центрі «Промінь», вперше відбудеться фестиваль «Zero Waste».

На цьому заході гості дізнаються про стиль життя «нуль відходів». Як поводитись зі сміттям, куди в Луцьку здавати відсортоване сміття, як правильно його утилізувати, чим замінити одноразові речі і де купувати екологічно чисту, безпечну для здоров’я та нашої планети продукцію для щоденного користування.

Під час фестивалю відбудуться різні лекції, де можна буде дізнатись:

1. У чому полягає різниця між натуральною косметикою та «мас-маркетом» і дізнатись секрети виготовлення домашньої зубної пасти з Оленою Голоденко – майстркою з виготовлення натуральної косметики та власниці Майстерні Green Valerie.

2. Що таке Sustainable Fashion від Яни Червінської, яка є провідною дизайнеркою та засновницею проекту Sustainable Fashion Pad, на воркшопи якої приходять Надя Дорофеєва, Кароліна Ашіон та інші зірки.

3. Дізнатись більше про Zero Waste від Лесі Хом’як, проектної менеджерки zero waste-проекту OZERO;

4. На власні очі побачити, як жити разом з черв’яками на темі «Домашнє компостування» від Олександри Патлач, активістки Зеленої генерації.

Під час проведення фесту будуть активні «барахолка», маленькі магазинчики місцевих підприємців і не тільки, де можна буде придбати товари zero waste та їжу в екологічному упакуванні.

Початок о 12:00, триватиме фест до 20:30. Вхід вільний.

Більше інформації – у Фейсбуці.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter