• банер чікос

У «Промені» відбудеться благодіний ярмарок та дитячий майстер-клас

06 Березня 2020

В суботу, 7 березня, з 10:00 по 22:00 в холі розважального центру «Промінь» відбудеться благодійний ярмарок та дитячий майстер-клас від благодійного фонду «Діти Здорові».

Мета заходу – зібрати кошти для закупівлі інфузоматів для онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні в рамках проєкту #ОбладнанняДляПорятункуЖиття.

Уже 7 березня з 10:00 до 20:00 у розважальному центрі усі бажаючі зможуть отримати масу задоволення, гарно провести час та допомогти діткам, які борються з недитячими хворобами.

У програмі ярмарку:

• майстер-клас з розпису дерев’яних виробів: тюльпанів, квіточок, листочків, підставок для телефону,
• продаж квітів ручної роботи до 8 березня, хендмейд-виробів, прикрас для волосся, картини, іграшок, вітальних листівок,
лотерея-передбачення та три виграшних місця! Переможця оберуть за допомогою програми random.org.

Що таке інфузомат та чому існує така гостра необхідність у них?

Як розповіли організатори ярмарку, інфузатор – це апарат для безперебійної дозованої подачі хіміотерапії.

Онкогематологічне відділення має в наявності 15 інфузоматів. З них в робочому стані – лише 6 на всі 20 ліжок відділення! Тобто, медичний персонал змушений вибудовувати графік підключення інфузоматів замість того, щоб налаштувати апарат пацієнтам одночасно, що значно ускладнює умови роботи персоналу відділення.

Ціна одного інфузатора – 60 тисяч гривень.

«Так, сума немала. Але це ціна якісного і безпечного лікування наших дітей, а чужих їх не буває! Проведіть гарно час та долучіться до хорошої справи вже завтра!», – закликали організатори.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter