У «Промені» розказали, чим особливі вистави театру «Чорний квадарт»

19 Лютого 2019

Київський театр імпровізації «Чорний квадрат» у «Промені» вже не одноразово виступав зі своїми гумористичними виставами.

Особливість театру в тому, що актори на сцені мають лише основну тему вистави, і щоразу виступають без завченого тексту чи діалогів: всі вистави унікальні і керуються повною імпровізацією. Тим не менш, глядачі щоразу охоче йдуть на нову виставу, бо вже полюбили і акторів, і відмінний гумор.

Окрім імпровізації театр особливий тим, розповідає про інтимні теми, обертаючи їх у гумор. Те, про що ми думаємо, але ніколи не говоримо. Про відносини, про чоловіків та жінок, про нас з вами. Відверто та весело.

Вже 20 березня у «Промені» знову відбудеться виступ театру з виставою «Медовий місяць». Це легка фірмова комедія на вічні теми: кохання, зради та розуміння. Вистава за однойменною п'єсою Габріелла Баріллі. Дуже жіночий спектакль, але, звичайно про коханих – чоловіків. Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні, та приходять до вельми несподіваних, але закономірних висновків. Про чоловіків, про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк.

«Буде знову цікаве, весело та правдиво», – пообіцяли організатори.

Квитки на виставу можна придбати за посиланням.

Довідка за номером: +380 (68) 525 90 09.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter