У «Промені» на День міста запалять київські артисти

10 Вересня 2020

Лучан і гостей міста запрошують відвідати яскраву подію – Open Free Feeling Project – унікальне явище в українській шоу- та івент-індустрії.

Вже цієї суботи, 12 вересня, з 12:00 по 00:00 на літній терасі найбільшого фудкорту міста Grand central відбудеться Off Project.

Вхід вільний.

Open Free Feeling Project – унікальне явище в українській show і event індустрії, яскрава колаборація новітніх аудіо- та відеотехнологій, музичних трендів і смакових переваг.

Що буде:

Артур Данієлян Aka Dan Alien – на живих виступах вдало жонглює семплами з платівок, акапеллами українських та іноземних артистів, акомпонуючи аналоговим синтезаторам та драм-машинам. Ви станете свідками народження музики тут і зараз

Система «Відеомузиканти» – унікальний продукт, який поєднує ексклюзивний 4K-контент та новітні технології

Impression Sound, або 3D-звук – система, яка дасть можливість повністю зануритись у звуковий простір і пронестись на звуковій хвилі в сторону задоволення та емоцій.«Для тих, хто прагне бути у тренді світових тенденцій організації дозвілля, бажає отримувати новий досвід та яскраві емоції!

Ключова ідея визначає формат і наповнення проєкту – вільна людина не боїться експериментувати! Вона здатна глибоко відчувати і переживати нові враження та відчуття!

DEEP DIVE ATMOSPHERE впродовж цілого дня з 12:00 по 00:00.

Заходь!», – додали організатори.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter