MONATIK виступить на Дні міста майже за 3 мільйони

17 Вересня 2021

Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради уклало угоду із ТОВ «Джулс Сервіс Мьюзік» про виступ Дмитра Монатика під час святкування Дня міста Кам’янське на 2,80 млн грн.

Про це пише сайт «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

Фірма повинна організувати і провести виступ Дмитра Монатика під час святкування Дня міста Кам’янське 17 вересня на майдані Петра Калнишевського. Подробиці замовлення, зокрема довжина виступу та детальна калькуляція витрат, у договорі не оприлюднені.

Закупівлю провели без торгів, за переговорною процедурою через відсутність конкуренції з технічних причин. Як сказано в обґрунтуванні, Монатик повідомив замовнику, що згідно з договором про агентський ексклюзив його ексклюзивним представником щодо організації виступів є фірма «Джулс Сервіс Мьюзік». Укласти договір про виступ можна лише з нею.

Створеною в лютому 2020 року дніпровською «Джулс Сервіс Мьюзік» володіє та керує Юлія Пилипчак. Компанія вперше отримала державний підряд, а сама Юлія Пилипчак у якості ФОПа в 2018-2019 роках натендерила у Дніпропетровській області 4,27 млн грн.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter