У «PremierCity» покажуть відреставрований фільм «Чужий» 1979 року

02 Травня 2019

В 2019 році епічному фільму «Чужий» виповнюється 40 років. З цієї нагоди 21 травня в кінотеатрі «PremierCity», що у ТРЦ «ПортCity», відбудеться показ відреставрованої версії фільму 1979 року в оригиналі – англійською – та без субтитрів.

Початок сеансу – о 19:15.

Фільм «Чужий» – визнаний шедевр наукової фантастики, створений за часів її найвищого розквіту в кіно. Класичний зразок фільму жахів про невідворотність зіткнення із смертельною небезпекою в замкненому просторі. Фільм, який став основоположником цілого напрямку науково-фантастичних хоррорів та започаткував цілу серію блокбастерів про жахливих хижих інопланетних вбивць – ксеноморфів. Фільм «Чужий» – це вже класика, яку варто передивитись, а тим більше в оригіналі.

Сюжет добре відомий. У далекому майбутньому вантажний космічний корабель, що повертається на Землю, отримує дивний сигнал з невідомої планети. Командир екіпажу приймає рішення висадитись на планету та розібратися, в чому справа. Опинившись на планеті, астронавти натикаються на дивні гігантські кокони.....

Квитки вже в продажі за посиланням.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter