У Музеї Корсаків – виставка Лободи «Сотня»

11 Квітня 2019

У Луцьку знову мистецька подія: цього разу Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на виставку Володимира Лободи «Сотня. Малярство, скульптура».

Презентація виставкового проекту відбудеться 12 квітня о 17:00 у МСУМК, що розташований за адресою: вулиця Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті».

Довідково:

Лобода Володимир Вікторович — український художник: маляр, графік, скульптор і поет. Один із найяскравіших представників андеґраунду кінця 1960 – початку 1990-х років. Художник малює переважно темперою та олійними фарбами.

Народився 6 липня 1943 року у місті Дніпропетровськ (нині - Дніпро) в родині художника-самоука Віктора Лободи та Ганни Квітки. У 1965-1968 роках навчався на факультеті живопису Київського художнього інституту в майстерні Тетяни Яблонської. У 1973 році закінчив Дніпропетроввський будівельний інститут. 1981 року переїхав до Львова. У 1990 році у Львівській картинній галереї відбулася перша персональна виставка художника.

У 1992 році, щоб зосередитись на власній творчості, Володимир і Людмила Лобода приїхали зі Львова на хутір біля глухого села Турове на межі Полтавщини та Дніпропетровщини, де проводив більшу частину року, створюючи живописні, графічні та скульптурні серії, пишучи поезії, новели.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter