У Музеї Корсаків відкривають виставку «дорослого» живопису (18+)

20 Грудня 2019

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків презентує відвідувачам грандіозну виставку унікальної художниці – Ніни Мурашкіної. Вона творить у стилі синтетичного міксу на основі класичної художньої освіти, з поєднанням декоративного живопису, кічу, наїву, магічного символізму та contemporary art.

Головною темою її картин, колажів, ready-made об’єктів та інсталяцій завжди є еротична магія жіночності у її глибинних та хворобливих проявах. Майже у всіх творах головною героїнею є сама авторка.

Отже, відкриття виставки Ніни Мурашкіної «Lysistrata» у Музеї Корсаків відбудеться 20 грудня о 17:00. Вхід у день відкриття – вільний!

До слова, Ніна Мурашкіна народилася у місті Донецьку, у родині інженерів. Контраст між сірою буденністю шахтарського міста на зламі епох та екзальтованим родинним оточенням залишив свій відбиток у свідомості майбутньої художниці.

Наразі Ніна Мурашкіна є однією з найвідоміших сучасних українських художниць в Україні і світі. Її роботи експонуються з 1999 року. Ніна Мурашкіна є учасницею великої кількості виставок в Україні та за кордоном. Твори знаходяться у приватних колекціях України, Австрії, Польщі, Росії, США, Франції, Японії, Німеччини, Канади, Іспанії, Італії, Чехії, Бельгії, Китаю.

Також, у грудні традиційно відбудеться проект «Крок на шляху мистецтва». Знаковою подією стане також Lutsk Fashion Weekend 26 грудня.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter