У Музеї Корсаків відкриють виставку античних реконструкцій Бахтових

09 Травня 2019

У п'ятницю, 10 травня, о 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться відкриття проекту Володимира та Тетяни Бахтових «Античні коди України. Сакральні реконструкції».

У день відкриття – вхід вільний та бажаний!

Художній проект «Античні коди України. Сакральні реконструкції» спрямований на художнє осмислення і реконструкцію духовного простору античної цивілізації, яка існувала на теренах Північного Причорномор’я майже тисячу років та виступає найбільш глибинною та стійкою характеристикою культурно-історичного простору цього регіону (Ольвія, Тіра, Херсонес).

Цінності античної цивілізації, які заклали основи європейського світу, знову актуалізуються в контексті багатьох викликів, які постають сьогодні перед суспільством та кожним із нас.

Загалом, художня практика Володимира і Тетяни Бахтових є унікальною на теренах України. Розкриття актуальності ідей з історичного минулого Північного Причорномор’я для сучасної України є важливим кроком до самоідентифікації і самоповаги нації, та веде до сакралізації простору, яка спонукає більш відповідально ставитися до свого життя та навколишнього оточення. Адже морально-етичні уявлення формуються в тому числі і художніми методами.

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
КРЦ «Адреналін Сіті»


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter