Ветерани протестували «Пузату хату» у Луцьку. ВІДЕО
У Луцьку ресторан «Пузата хата», що на 5-му поверсі ЦУМу, відвідали ветерани війни, які внаслідок отриманих травм пересуваються на кріслах колісних.
09 Липня 2024
Успішно!
У п'ятницю, 6 вересня, о 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться презентація проекту «Спостереження» (відео та медіа-мистецтво) харківської художниці Белли Логачової.
У п'ятницю, 6 вересня, о 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться презентація проекту «Спостереження» (відео та медіа-мистецтво) харківської художниці Белли Логачової.
«…У часи цифрових технологій, постійно потрапляючи під контроль камер спостереження, наша реальність поступово перетворюється на низку відеоматеріалів, складених різними джерелами. Спроба втекти від слідкування у медитативний стан відсутності і споглядання завершується тривожним втручанням «ока», яке дивиться прямо на вас. ..».
«Таким є неординарний підхід Белли до сучасного мистецтва… Буде неймовірно оригінально», – зауважили організатори.
Куратори: Олена Касперович, Андрій Палаш.
В день відкриття вхід – вільний!
м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.
Проект «Спостереження» став продовження проекту «Міст» у рамках культурної ініціативи «Cultural Traffic» та виставки у галереї «Артсвіт» (Дніпро). У Музей сучасного українського мистецтва Корсаків він демонструватиметься вдруге з доповненою експозицією.
Довідково:
Белла Логачова – художниця та фотографка, працює з відео та медіа-мистецтвом. Народилася в Маріуполі, живе та працює в Харкові. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв, стажувалася в Нюрнберзькій академії мистецтв, брала участь у воркшопах Бориса Михайлова та Сергія Браткова.
Учасниця групи «SOSka» у 2005–2007 роках, групи «Excess» з 2009, руху «Квартирні Виставки» у 2010–2014 роках.
Учасниця виставок у Єрмілов Центрі, Інституті проблем сучасного мистецтва, Карась Галереї, Pinchuk Art Centre, її роботи також експонувалися в Австрії та США.
Викладає курс із сучасного мистецтва в Харківській державній академії дизайну та мистецтв і в Інституті проблем сучасного мистецтва.
Роботи Белли Логачової зберігаються у приватних колекціях України, США, Японії, Франції, Німеччини, Австрії, Шотландії.