У Луцьку відбудеться Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс для дітей та молоді «Екзерсис-2020»

15 Жовтня 2020

У Луцьку відбудеться III Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс для дітей та молоді «Екзерсис-2020» з нагоди 80-річного ювілею Університету Лесі Українки.

Подія відбудеться 17 жовтня.

Участь у фестивалі візьмуть танцювальні колективи з Волинської, Рівненської, Вінницької та Львівської областей. Організатором фестивалю є Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки. Автор проєкту – Леся Косаковська, кандидатка наук з мистецтвознавства, завідувачка кафедри хореографії факультету культури і мистецтв. Захід відбудеться за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, Національної всеукраїнської музичної спілки, Волинського Товариства Польського Мистецтва «Барви Рубежів», Волинського осередку Національної Хореографічної Спілки України.

Фестиваль передбачає проведення конкурсу серед дитячих, юнацьких та дорослих творчих колективів класичного, народного, сучасного, бального, естрадного танцю, а також серед індивідуальних виконавців.

Мета фестивалю-конкурсу – виявити таланти і показати можливості розвитку дітей та молоді у хореографічному мистецтві, створити умови для творчого спілкування керівників та учасників колективів, надавати професійну підтримку молодим хореографам-випускникам Лесиного вишу.

Особливість фестивалю-конкурсу «Екзерсис-2020» – у максимальному залученні танцювальних колективів, очолюваних хореографами-випускниками університету. До складу журі фестивалю входять викладачі кафедри хореографії, провідні балетмейстери України.

Фестиваль-конкурс проводиться у двох форматах:

• 17 жовтня – на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк. вул. Винниченка 30, навчальний корпус В);
• дистанційно (за переглядом відеозаписів конкурсних танцювальних номерів).

До програми фестивалю входить зустріч керівництва СНУ імені Лесі Українки з керівниками танцювальних колективів та учасниками, флешмоб «Україно моя», конкурсна програма та нагородження переможців фестивалю-конкурсу дітей та молоді «Екзерсис - 2020».

Програма:

9:00 – 10:00 – реєстрація учасників (фоє біля актової зали);
10:00 – урочисте відкриття (актова зала корпус В, вул. Винниченка, 30);
10:30 – флешмоб «Україно моя»;
11:00 – конкурсний перегляд.

Номінації: «Народний танець», «Класичний танець», «Бальний танець», «Естрадний танець», «Сучасний танець», «Інші хореографічні форми».

Нагородження переможців відбудеться після завершення конкурсної програми.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter