Успішно!

У Луцьку відбудеться вечірка у стилі інтелектуального бою. ВІДЕО

Тематика цієї інтелектуальної розваги –  кіно: завдання будуть пов'язані з улюбленими саундтреками, легендарними акторами, історичними подіями в сфері кіноіндустрії.

Колекціонуєте емоції?  Знайомі зі словом азарт? Бажаєте позмагатися за інтересами? Час для нових вражень разом з «Enjoy Play Fight»!

«Enjoy Play Fight» (EPF) – вечірка у стилі інтелектуального бою. Найцікавіше те, що ми пропонуємо вам батл між командами, змагаючись за крутезні призи від наших спонсорів! Давайте перевіримо один одного на міцність!», – зазначили організатори.
 
Тематика цієї інтелектуальної розваги –  кіно: завдання будуть пов'язані з улюбленими саундтреками, легендарними акторами, історичними подіями в сфері кіноіндустрії. 

Загальна ідеологія EPF полягає в тому, що попередньо створені та зареєстровані команди знавців змагагаються в інтелектуальній грі, поділеній на раунди. Відповідно до турнірної таблиці визначається три команди переможців, які набрали найбільшу кількість балів протягом усієї гри.  

Вечірка проходитиме відбудеться у п'ятницю, 19 липня, о 19:00 в Passage Interdit (вул. Набережна 42)

Вхід – 400 гривень. У вартість входить: welcome drink, кейтерінг від skybarfamily, розважальна програма заходу, драйвова афтепаті та багато інших сюрпризів.

Кожен відвідувач вечірки автоматично робить внесок в благодійність, оскільки зібрані кошти надійдуть до благодійного фонду «СТОПРАК»

Реєстрація команд у інстаграмі, фейсбуці або за телефонами: 066 56 067 64, 066 63 873 39. 

«Будемо дуже раді бачити кожного з вас на нашій вечірці!  Приємні спогади гарантовані!», – запевнили організатори. 

Коментарі

Сашко:

Кіно - дуже інтелектуальна тема)

10 Липня 2019, 23:19

Додати новий коментар