У Луцьку відбудеться Public Talk: «Інструкція» до дитини. Про що мовчали в школі мам?»

01 Березня 2023

У суботу, 18 березня, о 13:00 в ресторані готелю «Noble» відбудеться перший Public Talk: «Інструкція» до дитини. Про що мовчали в школі мам?».

Про це повідомила організаторка, засновниця фінського садка Tiktak Лілія Данилюк:

«Мрії здійснюються! І от, нарешті, я таки зробила цей важливий перший крок до здійснення своєї мрії. А саме - серії корисних лекцій та практикумів для батьків.
В силу своєї роботи у садку, у школі, через те, що я теж мама – я дуже часто зіштовхуюсь з різними ситуаціями і спостерігаю скільки всього ми ще з вами не знаємо, не володіємо, не відслідковуємо.
3 дні у садку - тиждень хворі вдома
Кусає інших дітей.
Не хоче пробувати нові продукти.
А що вже говорити, про тривожність мами, яка впливає на усі сфери життя.

Але ж де взяти ці необхідні знання? Де прочитати дійсно корисну та правильну інформацію, щоб не загнати себе у паніку та страх? А якщо виникнуть запитання чи суперечливі думки? А хто зможе все пояснити? Ходити по різних спеціалістах - це великий шмат роботи і часу. Та й не завжди ми маємо цей чіткий перелік запитань… Іноді, важливо просто послухати і почути…

Саме тому, я хочу запросити ВАС, мої друзі, знайомі, підписники, МАМИ і ТАТИ на свій перший Public Talk: "Інструкція» до дитини. Про що мовчали в школі мам?"

Запрошені спікери - дипломовані спеціалісти та професіонали своєї справі. Кожен виступ дуже цінний та цікавий, лише конкретика, лише реальні приклади.
Ви зможете поставити запитання, зможете поспілкуватись особисто під час фуршету та кава-брейку. Окрім приємного спілкування та нових знайомств кожен учасник події вийде з подарунками від спонсорів, чек-листами та гайдами від запрошених експертів»/

Вартість запрошення – 1 200 грн, кількість місць – обмежена.

Деталі: за посиланням.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter