У Луцьку відбудеться премія «Люди року-2018. Волинь»

06 Листопада 2018

«Не стидайся – то твоя земля. Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема. Стань для батька нормальним сином»… Здавалося б, просто рядки із пісні Кузьми Скрябіна, але всього декілька речень містять у собі глибокий зміст. Нам, українцям, потрібно припинити блукати світом в пошуках кращого життя, а почати будувати своє життя сьогодні. Ми розбудовуємо нашу країну своїми добрими вчинками та наполегливою працею. Не час здаватися і відступати, бо кожен з нас – частинка великої, вічної, невмирущої України. Ти сам і є країна!

«Сам собі країна» – саме так звучатиме тема цьогорічної події. 14 грудня у Луцьку відбудеться головна патріотична подія – Премія «Люди Року-2018. Волинь» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття». Захід нестиме патріотичний характер. Головна мета події – відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність.

Лауреати Премії – це люди, які творять новітню історію Волинської області, працюють на її позитивний імідж та авторитет. Люди творять сучасне і майбутнє нашої області й варті того, щоб їхні досягнення були зразком для інших, а особливо для молодого підростаючого покоління. Україна повинна знати своїх героїв, відтак відбудеться почесне нагородження волонтерів, громадських діячів та героїв АТО. В цілому на події буде нагородження людей, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя нашого краю та України.

У рамках заходу традиційно відбудеться благодійна акція «Бог у серцях». Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу обласному притулку для дітей. Варто відзначити, що на головній події року учасники благодійної акції отримають цінні подарунки. До слова, оргкомітет запрошує охочих виступити партнерами Премії «Люди року».

Оргкомітет наголошує, що надати інформацію про себе чи людей, достойних звання «Людини року-2018», може кожен. Для цього потрібно до 1 грудня заповнити форму заявки, наведену нижче, скопіювати її та надіслати на е-mail: [email protected] або на поштову адресу: м.Луцьк, проcп. Лесі Українки 26/1.

Вибір претендентів на перемогу в обласній Премії «Люди року-2018. Волинь» формується двома шляхами: згідно опитувань незалежних експертів та поданих заявок. Протягом 2018 року оргкомітет Премії проводить соцопитування серед представників експертної галузевої комісії, у складі якої – керівники департаментів різних професійних сфер, науковці, громадські діячі, журналісти, політичні аналітики, відомі не лише на Волині, а й в Україні. Кожен експерт дає відповіді на відкриті питання за професійними напрямками/номінаціями.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ПРЕМІЇ «ЛЮДИ РОКУ-2018. Волинь» (Заповніть поля)
Номінація ________________________________________________________
Прізвище, ім’я, по батькові__________________________________________
Спеціалізація/ підприємство _________________________________________
Позиціонування на ринку/ час роботи__________________________________


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter