У Луцьку відбудеться масштабна всеукраїнська конференція Start in IT 2019

12 Листопада 2019

Волинян, які хотіли б працювати у сфері ІТ, але не знають, з чого почати, запрошують відвідати масштабну всеукраїнську конференцію «Start in IT 2019» у культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті».

Конференція відбудеться у суботу, 30 листопада, в Червоній залі кінокомплексу «Адреналін». Початок – о 10:00, вхід – вільний.

«Start in IT – перша конференція для тих, хто хоче підкорити світ IT. Тут ви зможете зануритися в сферу IT, поспілкуватися з професіоналами з найбільших міжнародних IT-компаній і отримати інформацію про навчання в провідних освітніх центрах», – розповіли організатори.

Під час конференції успішні спікери і представники міжнародних IT-компаній поділяться досвідом того, як почати і розвивати кар’єру в сфері інформаційних технологій, як увійти в сферу ще вчорашньому студентові і розкриють секрети правильного складання резюме, а також історії успіху і «підводні камені» галузі.

Теми конференції:

• Як вибрати свої IT-курси
• Які найбільш затребувані IT-спеціальності
• Як правильно скласти резюме в IT-компанію
• Як знайти свою першу IT-компанію
• Як «продати» себе в топову IT-компанію
• Як побудувати успішну кар’єру в IT

«Не пропустіть можливість поспілкуватися з кращими спікерами конференції і отримаєте свій квиток в нове завтра на Start in IT 2019! В епоху інформаційних технологій неважко припустити, що майбутнє за професіями в сфері IT. Висока і стабільна зарплата, мобільність, можливість кар’єрного росту – все це синоніми роботи в IT-сфері», – запевнили організатори – Комп’ютерна академія «ШАГ».

Участь у конференції – безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Більше інформації можна дізнатися на офіційному сайті конференції, на сторінці події у фейсбуці або за телефонами: +38 095 609 58 38, +38 050 883 15 14.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter