У Луцьку відбудеться концерт Бориса Гребенщикова

23 Березня 2021

10 червня у Волинському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться концерт лідера легендарного гурту «Акваріум», символа пітерського андеграунду Бориса Гребенщикова. Творча зустріч з кумиром – справжній подарунок для фанатів Б.Г. Хтось тільки мріє, а ви можете поспілкуватися з легендою особисто. Хапайтеся за унікальну можливість обома руками!

«Творець епохи» – так говорить про Б.Г. BBC, і, мабуть, це – влучна характеристика для кумира мільйонів. Людина, яка створила навколо себе новий світ, нову міфологію, залишається ідолом для декількох поколінь шукачів правди й істини.

Самобутня музика, глибокі тексти, абсолютна відвертість з публікою – за цим приходять на творчі зустрічі з артистом. А ще – за впізнаваним проникливим вокалом, ніби живий губною гармошкою ... Так і на цей раз будуть ваші улюблені записки із залу і до болю відверті відповіді.

Творчі зустрічі Б.Г. стосуються серця, а вік – неважливий. Почути культового діяча приходять студенти. А дорослі щиро жалкують, що не мали такий крутий можливості у свої юнацькі роки.

Приходьте, щоб на повну вбирати духовність і філософію неймовірного Б.Г.!

Подія – надпопулярна. Квитки замовляйте вже зараз без жодної комісії у касі театру або онлайн за посиланням.


3

Читати ще

Коментарі

Оля

От тільки концерт перенесли(

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter